SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Polaco ja też uwazam że za dużo tych serii na barki. Dlaczego aż tyle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Luk_aszz
Chłopie skończ komentować bo się czytać nie chcę. Na siłę chcesz coś komuś wcisnąć. Wyraziłeś swoje zdanie raz i starczy a nie co wypiska to Twój wpis na ten sam temat.


jw. tymbardziej mnie dziwi, że użytkownik w tym wieku zachowuje się w ten sposób

Polaco jedziesz z tematem, cały czas obserwuje zmagania nagraj jakiś filmik czasem

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2014-03-09 09:57:30

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień: 56/90

Kontrolne pomiary

Waga: 83,7kg / +1,3kg
Pas: 85cm / -

Trening:

WOLNE


Dieta:

Posiłek nr 1
Białko jaja kurzego 250g
Płatki owsiane 140g
Żółtka jaja 40g
30g odzywki białkowej

Posiłek nr 2
Ryz 65g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Oliwa z oliwek 5g
Warzywa

Posiłek nr 3
Ryz 65g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Warzywa

Posiłek nr 4
Ryz 65g
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Warzywa

Posiłek nr 5
150g indyka
30g masła orzechowego własnej roboty
Warzywa

Opis diety:

Dieta trzymana bez problemu!kontrolne pomiary czyli waga zaskoczyły mnie pozytywnie!tak pozytywnie!!! waga w gore a ja widzę znaczna poprawę formy! tak wiec od Poniedziałku nowe zmiany!!! +50g ryżu,ucinam oliwę już totalnie i -10g orzechów z kolacji to tyle z diety a z treningu +10min aero po treningu siłowym! już jestem ciekaw jak to będzie za tydzień!!!

Masełko własnej roboty,100% orzechów!!!!




Kerad - ja uważam,ze jest w porządku jak na ten etap

Arnold - dzięki,ciesze się,ze wpadasz postaram się o jakieś filmiki chociaż nie ma co tak nagrywać bo malutkie ciężary dużo powtórzeń to tak wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
polaco zgłupiałem - jesteś nadal na redukcji? masz +1,3 kg --> coś z dieta nie tak czy treningi nie idą już tak ostro?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Gwid- nadal redukcja!!! i to pełną para!ale,ze waga poszła w gore a forma się poprawiła to tylko się cieszyćco tydzień są nowe zmiany,od jutra kolejne,które opisałem i zobaczymy co to będzie bo może znów waga pójdzie w gore a forma się poprawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gwid, cyferki nie są najwżniejsze . Dajmy na to, ostatnio na nadwyżce kcal, spadło mi z pasa… A waga do góry o 1 kg. Ale i tak czyje, że kolejne pomiary u mnie będą w górę mocniej

Polaco, w taki mały rekomp uderzasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Rafal dokładnie tak jak piszesz! recomp...hmmm raczej idzie typowa redukcja,chociaż dieta już bardziej przypomina recomp,jak zakoncze redukcje czyli za okolo 3 tyg bedzie wtedy na pewno typowy recomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie kiedyś na redukcji… własnie rekomp wyszedł, ale taki hmmm przewidywalny. Podbiłem w górę bo za długo już ciąłem i psychika potrzebowała (organizm pewnie też)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
a po jakim czasie redukcji wyszedł recomp? bo Ty chyba sporo czasu redukowałeś co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niech policze… pazdziernik - luty tak spokojnie, marzec-czerwiec na maksa w Kracie na lato i potem jeszcze były 2 m-ce testu na redukcje, gdzie już odpuściłem. czyli 9 mcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium