SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg polaco_92 !!!

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pamietam ciebie ,byłes juz kiedys w tym dziale ,zwrocono ci uwage ,ze masz bardzo mcno rozbudowany plan treningowy ,ale ty młody jak to młody ,nie dałes sobie nic powiedziec ,napisze prawde -efekty jak na 21 latka bardzo mizerne ,w tym wieku przez kilka lat treningu miesnie powinny dosłownie eksplodowac,to wiek w ktorym najwiecej mozna
zajrzyj do Kuby i zobacz jak robi sie efekty lub np do dziennika Andrzeja Kołodziejczyka ,przepraszam za ostre szczere słówka
ale ktos musi to napisac i "cukiernicą p******nąc w scianę"


i zrób cos z tym usmieszkiem na fotach ,bo naprawde idiotycznie to wyglada ,nie pisze tego złosliwe ,ale ktos musi ci młody to powiedziec ,napisac itd itp :) nie nerwujsia :)






Zmieniony przez - ALEXANDER63 w dniu 2014-01-21 16:33:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALEXANDER63, z tą krytyką chyba trochę zahaczyłeś o bandę.
W pierwszym zdaniu tego dziennika polaco_92 napisał, że miał rok przerwy.
Co to znaczy dla formy to każdy wie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to juz lepiej ,a moze gorzej ,dlaczego rok przerwy? moze z tego samego powodu ,przeladowane treningi !!!
czy naprawde trzeba trenowac 10-15 lat ,zeby to wykumać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ALEXANDER63
to juz lepiej ,a moze gorzej ,dlaczego rok przerwy? moze z tego samego powodu ,przeladowane treningi !!!
czy naprawde trzeba trenowac 10-15 lat ,zeby to wykumać ?


Nie pozostaje mi nic innego jak odesłanie Ciebie do pierwszej strony niniejszego dziennika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
ALEXANDER63- Witam,na początek proponuje czytać dokładniej zanim się coś napisze,nie będę się powtarzał,ze miałem niecały rok przerwy bo musiałem wyjechać za granice i ciężko pracować na życie i swoja przyszłość,jestem młody,ale od 17 roku życia nie mieszkam z rodzicami i nie nie boje się ze jutro nie będę miał co zjeść,niestety nie ma lekko,rok temu tez zaczynałem dziennik po sporej przerwie i kto wie czy i teraz nie będę musiał znów zrezygnować z siłowni bo zacznę prace która mi nie pozwoli na treningi,ale liczę na to ,ze przerw już koniec i uda mi się pogodzić życie dorosłe z siłownią reszty nie komentuje bo nie ma sensu a jeżeli moja mina Ci się nie podoba to po prostu opuść ten dziennik i nie patrz,ja się jej nie wstydzę. pozdrawiam

Giaurnemo- dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
Dzień: 9/90

Trening:
Klatka + Łydki + Aeroby

Klatka:

1.Wyciskanie sztangi na płaskiej : 15 x 60kg / 12 x 70kg / 12,12 x 80kg
2.Wyciskanie hantli na skosie : 12,12,12,12 x 26kg + drop set 12 x 12kg
3.Wyciskanie na maszynie siedząc : 12,12 x 51kg
4.Pompki na maszynie siedząc : cały stos x12,12
5.Unoszenie linek z duło na bramie: 12,12,12,12 x 25kg

Łydki:

1.Stojąc : x15,15,15,15
2.Siedząc : x20,20,20,20

Aeroby:

20min orbitrek
20min bieżnia

Opis treningu:

Bardzo dobry trening,klatka ładnie spompowana aeroby dobrze wypocone!

Dieta:

Posiłek nr 1

Białko jaja kurzego 400g
Płatki owsiane 80g
Mieszanka studencka 30g
Owoc:pol banana

Posiłek nr 2

Bataty
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Oliwa z oliwek 5g
Warzywa

Posiłek nr 3

Bataty
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Oliwa z oliwek 5g
Warzywa

Posiłek nr 4

Bataty
Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Oliwa z oliwek 5g
Warzywa

Posiłek nr 5

Mięso z piersi kurczaka bez skóry 165g
Orzechy 30g(głównie laskowe i migdały)
Warzywa

Opis diety:

Dzisiaj po raz pierwszy w życiu robiłem pieczone bataty,wyszły w miarę dobrze i dobrze smakowały,ale jutro już powracam do makaronu

Posiłek 2,3,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wykonywanie 5 ćwiczen na klate to totalna bzdura ,jeszcze po roku przerwy to juz bzdura na miarę wszechczasow
znowu bedzie rok przerwy bo praca :) ,tylko ze wszyscy pracują to podstawa ,zeby kupic sobie jadło odżywki itd
wszyscy pracują ,zakładają rodziny i trenują -to nie jest żadne tlumaczenie i powod aby przerwac trening,juz tak człek jest skonstruowany ,ze normą jest dla niego stres ,kłopoty i problemy to nie tlumaczy niczego,a na pewno tego aby przestac trenowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
jakbyś pracował po 13,14 godzin dziennie i po ponad 60godz w tygodniu na produkcji warzyw i owoców gdzie dziennie potrafiłem zbudować 50 palet po ponad 1tone na każdą paletę to ciekawe jakbyś Ty chodził po takiej pracy na siłownie,ja wytrwałem miesiąc...gadasz bzdury jak mało który nie wiem co Cie boli,ze mi tu takie bzdury wypisujesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sztuką jest dostosowanie treningow do życia i życia do treningow ,jezeli tego nie potrafisz to milej następnej przerwy życzę
a na klatę zrob 8 cwiczen to lepiej zadziała ,no albo 10 od razu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
na szczęście jestem młody i cagle do tego daze,szkoda tylko,ze większość moich kolegów mieszka z rodzicami...a ja tymczasem ruszam do Torunia na egzamin przygotowawczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wybór planu treningowego

Następny temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg kuba_n

WHEY premium