SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Lukson

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Witam, mam na imię Łukasz i mam przyjemność brać udział w konkursie Szerokie bary:)
Kilka słów o mnie:
Ze sportem związany całe życie, siłownia, koszykówka, capoeira i kilka innych krótszych epizodów. Później zaczęło się dorosłe życie i trochę się zaniedbałem. Jak się zasapałem podczas wiązania butów powiedziałem dość i od tamtej pory prę do przodu Jakieś 2 lata temu zaczynałem od splitu, później przeszedłem na FBW, aż dowiedziałem się co to Crossfit i tradycyjna siłownia straciła dla mnie sens. Obecnie od około 2-3 miesięcy trenuję w crossfitowym boxie i jak zdrowie pozwoli tam już zostanę:)
Mam zerwane tylne więzadło w lewym kolanie jednak nie dokucza mi ono przy treningach w ogóle, zabieg zaplanowany na początek kwietnia.
Po zabiegu rehabilitacja i przymusowy off na około 6-12 tygodni, jak mówi wujek google. Także do tego czasu muszę zrzucić co jest do zrzucenia i zrobić formę życia i taki jest cel:)

Od jakiegoś czasu jestem na IF, okno 8h w godz. 12-20. Od paru dni zacząłem eksperymentować z dietą tłuszczową i narazie na niej pozostanę. Chociaż to oznacza, że będę gubił kg z dodatnim bilansem kcal:P Zobaczymy:)

Suplementacja: kreatyna, bcaa, witaminy, o3, magnez i cynk.

Treningi CF 5xtyg + bieganie 3xtyg.

wiek - 32lata,
wzrost - 182cm,
waga - 85-86kg,
pas luz - 88cm, wciągnięty 81cm,
klatka luz - 109cm
Resztę podam jak dorwę lepszą miarkę albo lepsza połowa mi pomoże:)

Foty i analiza składu ciała:



Powodzenia i barów życzę:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Dzieki:) Co do planow to jak przybedzie troche miesnia to plakal nie bede:) chociaz przy moich treningach ciezko nabierac masy:p a treningow nie zmienie:) Poeksperymentuje troche z dieta, zeby sprawdzic czy wegle przed treningiem wplyna w jakis sposob na trening cf, czyli wysoka intensywnosc, czesto beztlenowo.
Noga napuchnieta i ograniczona ruchowo, ale ciezko mi siedziec na dupie nic nie robic. Caly dzien dipsy na kulach:p w piatek zdjecie szwow i zamierzam uderzyc do boxa, chlopaki obiecali ulozyc mi trening odpowiedni do kontuzji:D A narazie cierpie z bezczynnosci sportowej:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukson, z ciekawością będę śledził Twoje poczynania.
Tym bardziej, że Twoja droga do cele jest odmienna od pozostałych uczestników konkursu.
Oby okazała się skuteczna choć jak czytam IF to gęsiej skórki dostaję.
No ale podobno wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.
Powodzenia na Twojej drodze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Kolejne troche inne podejście do celów konkursu-zobaczymy ,co z tego wyniknie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
No to ktoś z tego samego regionu co ja. Tym bardziej kibicuję.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Dzięki chłopaki, to że tu zaglądacie jest dodatkową motywacją:)
Co do IF to nie taki straszne jak je malują:) Pasuje mi taki system, bo wolę trenować na czczo to raz, a dwa mam więcej czasu na inne obowiązki zamiast na gotowanie. A że mam 3 letnią córkę to na nadmiar czasu nie narzekam:P
Jakieś fotki nóg dorzucę, bo faktycznie sama góra na zdjęciach:)
Zrzut diety i trening będzie wieczorem bo teraz w pracy do 22.

Zmieniony przez - lukson w dniu 2014-01-13 15:45:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9064 Napisanych postów 82761 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699957
w moim wypadku akurat IF się nie sprawdziło ,ale życze powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 450 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15995
Już po pracy, więc mam chwilę coś napisać:)

Dzisiejszy trening pozamiatał, ciężki oddech i pocenie jeszcze z 1h po treningu:) Ale wykręciłem czas wydaje mi się dosyć dobry:) Do rzeczy:

Na początek rozgrzewka i kilka rozgrzewających serii z samą sztangą. Następnie część pierwsza:

Front squat: 2-2-2-2-2-2-2
Poszło 60/70/75/80/85/90/95kg

Przy 95kg już czułem, że pomagam sobie plecami także na więcej nie startowałem. Jeszcze pamiętam kontuzję i obecnie mam manię na punkcie prawidłowej techniki:P

Część druga WOD Fran, czyli powtórzenia
21-15-9
Thruster 40kg
Pull up

Czyli 21 thrusters,21 pull ups, 15 thrusters......9 pull ups
Czas 6:05 min

Później 10 minut łapania oddechu i do domu:P

Dietka miała być troszkę inna, ale Lidl zawiódł. Zrzut



Dodatkowo 6caps o3, 1g witC, 10g bcaa przed treningiem i 4g kreatyny po.

Dobranoc:)


Zmieniony przez - lukson w dniu 2014-01-13 23:09:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
witam, będę zaglądał, powodzenia !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs/Test - Poprawa Sylwetki - Szerokie bary wg kabo9

Następny temat

Konkurs/Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Gwid

WHEY premium