SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Different Roads, The Same Goal, czyli braciaki na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140937

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
a gdzie moge sprawdzic sobie tak jak ty, jaką mam proporcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
Popieram dabadu, prawidłowe proporcje tłuszczy to bardzo ważna sprawa jeśli chodzi o zdrowie. Na wyniki może to się bardzo nie przełoży. Zresztą ustalenie dobrych proporcji to prosta sprawa, wystarczy wrzucić dietę to dziennika posiłków Vitalmaxa, i na dole w diagramie kołowym wszystko mamy na tacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmm moze dodam tych wielo costam

zauwazylem ze czym wiecej oliwy pije tym lepsze libido i regeneracja, niewiem jakim chvjem - moze se wkrecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
jak ucinasz tluszcze to i ucinasz sobie tescia, wiec nic dziwnego ze libido i "kolega" opada %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
A jakie powinny być w takim razie propocje B/T/W ? Bo ja mam tłuszczu 1g/kg masy ciała, i libido mam trochę niskie. Dać do pieca z 1,5g/kg fatu ?

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-08-26 13:52:27

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
1g tłuszczu powinien starczyć, ale możesz spróbować i więcej. Z tego co pamiętam to jeśli chodzi o libido to ważne są dobre proporcje tłuszczy, a głównie odpowiednia podaż tłuszczu zwierzęcego, w którym jest cholesterol HDL. Jego niedobór może zaburzyć właśnie poziom libido. Ale to tak na szybko, trzeba by było dokładnie poczytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
tak jak pisze tibes..
1g powinien wystarczyć ale musisz zadbać o tłuszcze nascyone.
każde tłuszcze są ważne dlatego należy zadbać o proporcje 1:1:1
Poza tym musisz spożywać dużo warzyw zielonych. też oddziaływują pośrednio na libido... przez jakieś tam mechanizmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Rozumiem panowie, dzięki za odpowiedź.

Teraz mam kolejne pytanie odnośnie tych tłuszczy. Sprawa wygląda tak, że ja kiepsko reaguje na węglowodany (endomorfik), zalewa mnie. Czy nie ma problemu jeśli sobie podbiję tego tłuszczu. Czy ten fat nie będzie kolidował z węglowodanami ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
jakie masz proporcje 06 do 03?

tez proponowalbym ~1:1
orzechy spozywac w malych ilosciach
w wiekszych olej lniany czy rybii

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Dla mnie trochę skomplikowane to jest z tymi tłuszczami, nigdy nie rozróżniałem go na wielonienasycone, nasycone itd. Dla mnie tłuszcz to był tłuszcz i tyle. Od poniedziałku planuję powoli wchodzić na dietę masową i dodaję 500kcal do moich 2200kcal. Chciałbym aby to 500kcal składało się z 50% węgla i 50% tłuszczu. Będę starał się uważać z tymi węglami i raczej dodawać tłuszczem - czy to jest dobry pomysł ?

pzdr.

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-08-27 17:43:22

Zmieniony przez - arnold69 w dniu 2011-08-27 17:43:53

Zgodny z regulaminem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMAGEDDON zmiany

Następny temat

Czy dobrze robie..

WHEY premium