SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Different Roads, The Same Goal, czyli braciaki na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
dzięki arnold

Boksero nie przesadzaj powinno być dużo lepiej niż jest...

----------

Od dziś zmniejszam ilość jedzenia, gdyż nie będzie zbyt wysokiej aktowyności w tym ani w następnym tygodniu. Pewnie coś pogram w kosza, w noge, z dwa razy na siłkę ale wiele tego nie będzie.
Więc ograniczam węgle.
zostawiam 100g - 200g w zależności od dnia.
Zmniejszyłem trochę białko i tłuszcze również bo regeneracja nie będzie za bardzo nasilona więc nie ma potrzeb na większe białko.
A poza tym jak to w wolnym czasie bywa pewnie wpadnie coś nieplanowanego więc na to też trzeba zrobić miejsce

Wczoraj to się tak naładowałem, że masakra!
tabliczka czekoaldy, 10dag cukierków, monte, pierogi z kapusta, ziemniaczki z udkiem i skrzydełkiem, spaghetti i piwko

Dziś już normalna (czyt. zdrowa) micha. Chociaż może coś wpadnie - nie wykluczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Wczoraj micha na dobrym poziomie....
Normalne zdrowe jedzonko + princessa...

Dziś narazie też jest ok. myślę, że tak się utrzyma.
Jak na okres wolny od siłki to jestem pełen podziwu dla samego siebie
Zawsze było off od siłki i prawie całkowity off od diety
teraz już jakoś muszę tak jeść

Jutro planuję jakieś piwka na wieczór, pokerek i ponownie GranDerby

Jak już pisałem mam kilka przemyśleń odnośnie redukcji ale jeszcze nic na 100%
jest opcja, że zacznę tydzień wcześniej niż planowałem... czyli od wtorku po świętach (bo w poniedziałek będzie kac )

Zobaczę jeszcze...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
Jak na okres wolny od siłki to jestem pełen podziwu dla samego siebie

mam tak samo
ale w sumie święta przed nami, więc lepiej nie chwalić dnia przed zachodem słońca

--== GAINER TEAM ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Jutro planuję jakieś piwka na wieczór, pokerek i ponownie GranDerby
Będzie ciekawie Szkoda, że mam do środy antybiotyk, to nie napije się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 3235 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 92723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
carbon: no w święta na pewno coś wpadnie i alko i w ogóle... ale jak na czas off to i tak u mnie jest zayebiscie

Ludi: no z antybiotykami jest lipa... napije twoje zdrowie hehe

tibes: Miałem zamiar brać udział ale myślałem, że trochę krócej to będzie trwać... do połowy sierpnia to mi się troche nie uśmiecha... Formę myślałem GÓRA na połowe lipca... bo wtedy gdzieś pojade pewnie na wakacje...
Jeszcze to przemyślę Jest czas
a ty planujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No kolego moim zdaniem znacznie widać poprawę bicepsów oraz pleców tak dalej trzymaj powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
dabadu jakie jest twoja ulubiona marka złotego napoju ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
dzięki Matth3w... ale jest jeszcze wiele do poprawy i wiele tłuszcuz do zbicia

Ludi: LECH lubię też inne, ale raczej wszystkie jasne.... ty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2485 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 40634
Lech na drugim miejscu. Pierwsze miejsce Harnaś jak widać po avatarze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMAGEDDON zmiany

Następny temat

Czy dobrze robie..

WHEY premium