SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Different Roads, The Same Goal, czyli braciaki na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
pizza rewelka ci wyszła
kiedys tez jadłem ryz z jabłkami, u mnie w domu nazywlai to ryz z jabcanką

mówisz że wybierasz się na dożynki a pewno raczej na "dożyłki"
ja tez ide ale u mnie są w niedziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no jakieś alko się poleje ale na pewno w niewielkiej ilości. ostatni raz piłem 28 maja więc wiele mi nie trzeba będzie po 4 miesiącach bez picia
4-5 browarków i dobra impreza będzie heh
a wódki staram sie nie pić bo później za bardzo "szaleje"
ew. whiskey, bo lubię

we wtorek zrobiłem sobie trening push, dzisiaj zrobię pull.
Tak dla lekkiego rozruchu. na bardzo małych ciężarach.

Przyszła "paczuszka" z zamówieniem. Pochwale się w niedzielę, jak będę opisywał wszystko na nadchodzący czas

do niedzieli planuję zrobić very low carb. przynajmniej w trakcie dnia. bo nie wiadomo co będzie wieczorami więc nie będę w siebie ładowal nie wiadomo ile, żeby jeszcze więcej wieczorem wpychać...

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2011-08-18 12:35:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
jesli chodzi i picie ja np, jak długo nie pije to potem jakies złej formy to tez nie mam chyba zebym zrobił jak ostatnio wziałem jakies tabletki na alergie i bomba było szybko...
lepiej chyba wódke pic z cola zero niz browary bo browary bardziej kaloryczne, ale jak to woli
ja tez czasem "szaleje"

czekamy aż pochwalisz sie paczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
0,5 litra na czczo polecam :D
bomba jest wyyebana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Marian: może i lepiej wódke z colą zero ale wódka (że tak powiem) źle mi z mózgiem robi nie włącza mi się "stop", robię bardzo głupie rzeczy i mam kaca na drugi dzień.
natomiast po piwkach nie mam kaca co najważniejsze! i nie robię tak łupich rzeczy za które moja dziewczyna może mnie zabić

shitman: hehe nie wątpie... ale nie mam okazji z najbliższym czasie żeby spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Trening zrobiłem
Micha no carb do godz. 19
Prosto po treningu Whey 35g
a następnie w "po treningowym" weszło
B: ~35
T: ~75
WW: ~150
w formie chipsów i orzeszków w czekoladzie...
Ostatnio tylko te orzeszki zajadam. Zayebiste są... Takie z tesco za 3,50. Duuuużo lepsze od M&M POLECAM, tym co mogą sobie pozwolić

Hehe ale w bilansie się zmieściłem... 2600kcal
tyle ile mam w planach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaloria kalori nie równa, a pozatym tłuszczu po treningu się nie je
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
wiem że się nie je...
tylko smieję się że to był mój po treningowy ... chipsy i orzeszki w czekoladzie...
za dużo do twojego dziennika zaglądałem i same czity lecą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja na masie nie czituje :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu tluszczy po tr sie nie daje shit?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMAGEDDON zmiany

Następny temat

Czy dobrze robie..

WHEY premium