SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Different Roads, The Same Goal, czyli braciaki na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wg instruktora na mojej siłowni wiosłowanie wygląda nieco inaczej. Podnosząc sztangielke pionowo do góry tak jak robisz na filmiku w duzej mierze obciążasz mięsnie samej ręki. On pokazał mi technikę gdzie sztangielka idzie do tyłu i to daleko tak że zatrzymuję ją nad biodrem. Ruch nie jest pionowo do góry pod brzuch tylko łukiem do tyłu nad biodro. Spowrotem to samo. Zobaczysz róznicę w trudnosci.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-08-25 21:34:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ok dzięki. postaram się poprawić.
właśnie adzik kiedyś jak robiłem to nie dotykałem ziemi, później gdzieś przeczytałem, że trzeba więc tak zrobiłem na filmiku. ale też mi się wydaje, że lepiej jak się nie dotyka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Day 3

Trening

Aeroby w formie piłki nożnej - 1.30 h

Micha

LC

1. Owsiana + mleko + WPC + orzechy laskowe
2. Makaron + kurak
3. 6 jajek w tym 2 żółtka + oliwa
Aeroby
4. Banan + kurak
5. WPC + oliwa

Właśnie teraz jak to piszę to zobaczyłem, że ta micha dziś coś nie zbyt dobra. brakuje trochę tłuszczów. węgle ok - miał być low day dziś ;)

Suplementy
Witaminy - posiłek nr 3
Omega 3 - Posiłek nr 5

Podsumowanie dnia

Ogólnie dzień ciężkawy ze względu na zakwasy które mam prawie na każdej ćwiczonej grupie mięśniowej :P Szczególnie klatka, i tył nóg. pośladki i kulszowo goleniowe. troche też przywodziciele.
Na praktykach ciężko było na tyłku siąść... :P
Otworzyli nową galerię u nas więc byłem jeszcze 'pozwiedzać' z dziewczyną - dodatkowy trening ;p masakra heh

Jutro trening A lekki. kolejne filmiki. dzień MC

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2010-08-25 22:37:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
On pokazał mi technikę gdzie sztangielka idzie do tyłu i to daleko tak że zatrzymuję ją nad biodrem.


Za daleko. Tor ruchu owszem po łuku w kierunku podbrzusza ale sztangielka dotyka tego miejsca i nie idzie dalej. Inaczej angażuje sie bardziej tylny akton barków zamiast mięśni grzbietu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
tak?




odginać tułów też tak jak ten na filmiku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Cos takiego, tylko bez przytrzymywania na górze. Tułów samoczynnie trochę się odgina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja w wykrokach dotykalem kolanem podlogi, niewiedzialem ze tak niewolno

i jeszcze mam pytanie czy jak sie robi wykroki i ma byc np 12powt to te 12 powt maja byc na 1 noge czy lacznie na obydwie?

Zmieniony przez - shitman_xD w dniu 2010-08-26 12:57:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Na jedną
Dlatego to jedno z gorszych ćwiczeń - męczy bardzo

Zmieniony przez - volvo93 w dniu 2010-08-26 13:18:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
no właśnie przerąbane robić 24 powtórzenia heh ;p no ale cóż ... trzeba się poświęcać bo dobre ćwiczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zrób sobie wykroki z hantlami, to ja np czasami nie czułem nog tylko przedramiona
I po 15 na strone
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMAGEDDON zmiany

Następny temat

Czy dobrze robie..

WHEY premium