SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Different Roads, The Same Goal, czyli braciaki na siłowni

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 140958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
Wuchta
nie zrobiłem tego bo podpuszczał... miałem zrobić 6 powtórzeń... piate poszło w miarę, nie spodziewałem się że nie dam rady tego zrobić. w tamtym tygodniu 2,5 kg mniej a poszło na lajcie 6 powt. dlatego nawet nie mówiłem mu żeby za mną stał by pomóć bo się tego nie spodziewałem...

Hubert
hm... po każdym filmiku mówiono, że siad jest wystarczająco głęboki. chyba, że jednak tym razem jest inaczej. postaram się niżej. Myślę, że dam rady jeszcze trochę.

Co do podciągania. staram się do klatki. myślałem, że lepiej to wychodzi

dzięki za odp na @
PS.
myślałem, że ci się nie będzie chciało odpisywać więc założyłem wątek w innym temacie. ronnie220 doradził
nogi+dół pleców
klatka + góra
off
barki
ramiona

myślę, że jeżeli jednak ma być 4 dniowy to mogę plecy rozdzielić.
i muszę się wziąć za klatke bo słabizna.

Robić sobie tydzień przerwy zanim zacznę następny trening?
nie jestem przemęczony ani nic w tym stylu. a raczej wysoko zmotywowany... z dnia na dzień coraz bardziej


Zmieniony przez - dabadu w dniu 2010-10-03 14:57:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jeżeli czujesz się świeżo to nie rób przerwy, zaniż tylko ciężary robocze o 10 kg i zacznij z takiego pułapu progresję. Chodzi oczywiście o ciężary w głównych ćwiczeniach. Pozostałe wg uznania.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-10-03 15:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ok. tak zrobię.
a co myślisz z klatką zrobić? nie chodzi o siłę tylko ogólnie żeby sie wyrobiła, ukształtowała... wystarczy narazie ten trening co napisałem (wyciskanie hantli skos, dipsy i mds rozpietek) czy coś inaczej lub coś dołożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ten trening da rade na pewno, pod warunkiem pilnowania techniki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
oczywiście. staram się jak najlepiej to wykonywać.
na pewno będą filmiki więc zapraszam by poprawić.
ale to dopiero za tydzień zaczynam nowy trening. w tym tygodniu ostatnie sesje obecnego.

dzieki za rady
pozadrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
rob pomiary teraz po zmianie diety i po tym jak aero zaczniesz krecic, tzn obserwoj brzuch,
najlepiej widac po zdjeciach czy sie zalewa czy masa idzie w dobrym kierunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
w lustrze się zalewa
hmm będą zdjęcia porównawcze za tydzień. zapraszam do oceny

te aeroby to raczej po treningu czy rano?
jak rano to bcaa przed i po bym brał...

Zmieniony przez - dabadu w dniu 2010-10-03 17:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
jak rano to z godz po sniadaniu , naczczo sie robi na redukcji
po treningu bedzie ok lub w dzien beztreningowy, w sumie pora niema az tak duzego znaczenia wazne aby robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
ok. to normalnie tak jak teraz robiłem czasem w formie koszykówki.
w czwartki prawdopodobnie będę miał wynajmowaną halę i piłka nożna będzie więc jako jedne aeroby posłuży
potem może coś na weekendzie raz bieg albo rowerek stacjonarny, raz basen i będzie ok.
łap soga bo często mi pomagasz dzieki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja bym raczej wybral szybki marsz lub rowerek, bo to oto chodzi zeby jednym tepem caly czas krecic, w tetnie niewiekszym jak 130, wtedy spalaja sie tluszcze a nie cukier w miesniach,a w taki prosty sposob ci napisze jak sprawdzic czy tetno jest ok. to zebys mial porzyspieszony oddech ale zebys byl w stanie normalnie rozmawiac wiec kosz raczej niezastapi tzn nieda ci tego efektu jaki oczekujesz, ale jak grasz to przeciez przez silownie niezrezygnujesz, dodal bym do tego kosza dwie sesje standardowego aero
sam napisales ze do tej pory grales w tego kosza a jednak w brzuch ci poszlo wiec musiasz troche kombinowac i zmieniac zeby znalezc odpowiedni sposob
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ARMAGEDDON zmiany

Następny temat

Czy dobrze robie..

WHEY premium