SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening(na siłowni)Odżywka(Gain Bolic 6000)Dieta(na mase)PROSZĘ:):):)o pomoc

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3


Witam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów i Forumowiczki:D

Chciałbym Was prosić o POMOC w dojściu do celu jakim jest wymażona sylwetka;]Będę stopniowo poruszał tematy określonych tak to nazwę "działów".Dołączam do tematu fotki i uzupełnie starannie profil
abyście mogli jak najbardziej i precyzyjniej pokierować mnie w dobrym kierunku:):):);D;D;D

I.O SOBIE I SWOICH MAŻENIACH

Zacznę od przedstawienia swojej osoby.Jestem 16 letnim <no jeszcze nie dopiero we wrześniu> nastolatkiem,dla którego jak i tak samo dla swojich rówieśników wygląd odgrywa znaczącą rolę:)Swoją przygode zacząłem w wieku lat 14.Były to ćwiczenia,najzwyklejsze
nie wymagające sprzętów.Za jakiś czas używałem ciężarków 2-3kg.W ostatnim czasie zaczeła się moja poważniejsza przygoda bo od czerwca tego roku zaczełem biegać i robiłem to aż do 10 sierpnia.Wtedy też właśnie zaczeła się moja pierwsza "poważniejsza"suplementacja.Thermo Speed Extreme
,L-karnityna no i Therm Line 2.Przedtem zażywałem białka sojowego hehe;]<od czegoś w końcu trzeba zacząć>.Jestem osobą o budowie""CHUCHRO""albo inaczej zwał"KRUSZYNKA".Przed bieganiem moim celem był brzuch idealny<ooo jaaa głupi>Biegając oczywiście można sobie zarysować brzuszek ale jak się nie ma mięśni....
Brzuszek mój był troszeczke okrąglawy ale wszyscy mówili mi ,że chudy jestem.Teraz po cyklu wiem ,że nie jest za dobrze.Mojim celem nie jest już brzuszek<choć najbardziej mi na nim zależy"priorytet">ale cała sylwetka.Jestem osobą zdeterminowaną i umotywowaną.
Myślę ,że wiek 16 lat nadaje się na początek przygody z kulturystyką!!!Moj TRENING LUB INACZEJ ZWAŁ REALIZACJA MAŻENIA zacząć ma się od połowy września tego roku.Wiem ile trzeba trudów,wyrzeczeń i wypocin do osiągnięcia celu.Choć bieganie nie przyniosło mi efektów fizycznych{przemiana z kości na ości}nauczyło mnie ,że
nie ma nic za darmo!!!

II.DIETA

Chciałbym abyście mi pomogli<poradzili> w jaki odstępach czasowych,co i o jakiej porze,czego unikać z daleka a co pokochać.
Jestem zmobilizowany o niewiarygodnych chęciach i dlatego proszę o profesionalną odpowiedz która pozwoliła by mi w 100% wykorzystać "walory dietetyczne"
Jeżeli to możliwe nie chciałbym z waszej strony podawania linków<tam masz wszystko opisane>,chciałbym dopasowania potrzeb żywnościowych do mojej indywidualnej osoby.
Przydało by się dowiedzieć co po treningu a co przed,ile węglowodanów,białka czy tłuszczy<mimo podstawowe informacje a tak ważne>.Co i gdzie mogę znaleść.Po której godzinie nie jeść i jakich błędów nie popełniać.
Przykrą wadą mojej diety jest upór rodziców,którzy chcą mnie utuczyć za wszelką cenę<nie ważne,dla nich,że tłuszcz>.Dlatego za bardzo nie mam co wybrzydzać,ale po swojemu będę wiedział co i jak dzięki myślę waszej pomocy;]
Zastanawiają mnie wątki takie jak:"czy ziemniaki tuczą<nieodzowny element codziennych obiadów;]>,czy chleb to dobry pomysł w moim przypadku.Słyszałem,że ryż bardzo dobry ale nie miałbym tak często okazji go spożywać<pytanie"czy chlebki ryżowe w codziennej diecie w odpowiednich porcjach będą dobre
i do tego na przykład jogurcik z musli:)"Od razu przepraszam za moje nieprofesionalne wypowiedzi i zarazem tak sprzeczne na temat diety <jestem w nich bardzo zielony>.Śmiem prosić o cierpliwość waszą i wyrozumiałość<barzo mi zależy na wyczerpujących opodwiedziach,radach i zasadach>Jestem wytrwały i cierpliwy.
Od czerwca nie pije płynów gazowanych.Z chęcią wykorzystam Wasze sprawdzone przepisy!!!;D<Wasze potrawy,sprawdzone i lubiane>.Co ze słodyczami?

III.TRENING

Jest to element łączący całą układankę.Prosiłbym was o rozpisanie ćwiczeć dających jak największą efektywność.Kiedyś jak machałem sobie hantelkami układałem sobie wszelakie "wiązanki" ćwiczeń,których zamiast ćwiczyć uczyłem się na pamięć<co teraz,a co potem,a jakie kolejne ćwiczenie może numer 23....mmhmh>
Tu postawie pytanie sam sobie bo oczekuje na nie odpowiedzi...Albo będę trenował w domu<zły pomysł,do wykorzystania 1-5 kg *2 hantle>albo szkolna siłownia.Wolę na siłowni w szkole,rodzice dali nawet zgode<aż ten wiek>,tylko obecnie są wakacje a teraz pierwszy raz do tej szkoły<siłownia jest>To jest to
pytanie retoryczne dla mnie.Jestem bardziej nastawiony na siłke.Tak jest wyposarzenie.I teraz kolejna prośba do Was.Moglibyście podaćmi sprawdzone serie ile,jakie odstępy,co to są superserie.Najlepiej słyszałem to jakieś 7-8 ćwiczeń na część ciała<biceps,tricesp itd>seria,aby nie za dużo.A i chciałbym trenować całe
ciało jedno razowo z powodu napiętego charmonogramu życia.I czy jest też możliwość ćwiczenia 5 dni non stop w szkole weekend odpoczynek,bo w weekendy w domu licho...Bardzo mi zależy naprofesionalnych ćwiczeniach i jak można to opisać je<na przykład czego unikać,jak wykonywać,jakie obciążenie na początek itd>
Jeszcze jedna sprawa.Czy można by jakoś włączyć ćwiczenia aerobowe tak po nabraniu masy mam nadzieje<styczeńluty>i tak jakby na rzeźbe przejść.

IV.Suplementacja

Zależy mi na odżywce na mase to chyba się gainer nazywa czy jakoś tak.Mam upatzony GAIN BOLIC 6000 i wtedy kupić 6000g <na miesiąc narazie by starczyło>dawkowanie 200g na dzień<po 100 na raz>Jest to odżywka komfortowa w używaniu bo tylko dwa razy na dzień<jak dla mnie>Kasy akurat mam,ale będę dokupywał ponieważ mam zamiar ćwiczyć na siłce cały rok szkolny;];];]
Pytanie w sprawie shejkera.Można rozrobić odżywke i może ona zamknięta leżeć jakiś czas.Cyz polecacie ją<dla mnie cena super,i opinie słyszałem raczej na tak>Jakich błędów nie popełniać i czego unikać żeby się nie spaść...Kumpel mi mówił ,że w wakacje robił cykl z kreatyną jakąś i przypakował ostro.Dziwiłem się ,że taki koks się zrobił a ja cały czas w domu hantelkami i nic.
Chodził on na siłownię i miał on ode mnie niebiańską przewagę w wyposarzeniu<siłownia>.A i oczywiście ,że nie zadawać będę tego pytania"ile mi masy przybędzie po tym"bo wiem że jest to bardzo głupie i drażniące wszystkich<nie dziwie się>Mam jeszcze do wykożystanie na miesiąć TSE,Therm Line II i L-karnityne jak by co...

V.PODSUMOWANIE

To wszystko z mojej strony,<ale się rozpisałem>.Mam nadzieje,że ja kiedyś tak jak Wy będę mógł pomagać innym w sposób właśnie taki.Z góry przepraszam za moje błędy ortograficzne i rzeczoznawcze.Nie oriętuje się w tej dziedzinie<kulturystyka>i nie mogłem za bardzo rozjaśnić sprawy;];];]I rozumiem wasz trud po przeczytaniu wypowiedzi

WIELKIE DZIĘKI Z GÓRY!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 52,5

Wzrost: 172

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 0

Uprawiane inne sporty: dużo różnych

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): szkolna siłownia<dobry sprzęt>

Dieta: na razie nie ma

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

..."Niech moc będzie z Wami"...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Wszystko o co pytasz jest dostępne tutaj na tym forum - trzeba tylko cierpliwie pogrzebać.

I. https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html
II. https://www.sfd.pl/Dieta_na_masę__dodatkowe_kg_dla_wszystkich_potrzebujących!-t240536.html
III. https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html
oraz
https://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących__foty_str._12-t359947.html
IV. Zasadniczo na początku odradza się inwestowanie w jakiekolwiek odżywki i ćwiczenie "na sucho". Gainer stanowi jedynie zamiennik posiłku, to po prostu obiad w proszku.
V. Zaglądaj na forum kiedy masz trochę wolnego czasu, czytaj posty podwieszone w różnych działach i poszerzaj swoją wiedzę. Bądź wytrwały, a wyniki przyjdą.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na masę do oceny

Następny temat

trening na mase pomoże ktoś ?

WHEY premium