SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT shiruetto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Zawsze możesz zdjąć sztangę i jeszcze trochę poprawić ustawienie łopatek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Czyli w tym podciąganiu cała maszyna Smitha nie jest istotna, tylko służy jak statyw do sztangi? Taki inverted row?
Z mąka kokosową uważaj - sa przepisy,z e niby z niej cos wychodzi. Mi nigdy nic zjadliwiego o normalnej konsystencji nie wyszło, ewentualnie jako dodatek to tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Nie no istotna jest maszyna smitha bo można regulować wysokość gryfu pod swoją budowę (wzrost) i pod ławeczki jakie ma się dostępne na siłowni. Poza tym podparcie nóg na oparciu ławki i odpowiednie złamanie ciała w biodrach daje idealnie takie ustawienie tułowia jak przy podciąganiu a inverted row troszkę inaczej wymusza ustawienie tułowia i inny angaż mięśni.
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
27.02.19
Dzisiaj DNT, więc był czas na przemyślenia. Doszłam do wniosku, że zostanę przy 3 treningach/tydzień, za to jako czwartą aktywność dorzucę sobie basen w któryś z pozostałych dni. Co prawda moja umiejętność pływania ogranicza się do nie tonięcia, ale zależy mi głównie na zadziałaniu na kręgosłup, a nie na wynikach. Do tego po każdym treningu postaram się robić wiszenie na drążku. Jestem też na etapie umawiania się do fizjoterapeuty, który mam nadzieję zajmie się moją skoliozą i równocześnie nie zabroni mi ćwiczyć na siłowni

Garmin
kroki: 7 372

dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Basen to na serio fajna forma aktywności. Z siłownią się super uzupełnia. Będziesz zadowolona. A na naukę technicznego pływania nigdy nie jest za późno. Kilka lekcji i powinien być kolosalny postęp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Nie wiem czy to tylko ten tydzień taki jest (oby nie!), czy jakiś diabeł we mnie wstąpił, ale mam mega ochotę na treningi i ruszanie się Dzisiaj wyszłam z łóżka o 7.15, a o 8.00 już zaczynałam rozgrzewkę Dzisiejszy i poprzedni trening robiłam o takiej godzinie i oba wyszły lepiej niż zwykle. Może rano to moja pora na ćwiczenia, może to kwestia zwiększenia o te 200-300kcal do 2000, bo nie mam epizodów pod tytułem "Mam ochotę zjeść wszystko, co jest w lodówce w ciągu 5min", może to po części też wiosenna pogoda. W każdym razie oby to trwało jak najdłużej. Jak jeszcze się okaże, że te 2000 idą w parze z fajnymi wynikami pomiarów ciała, to już w ogóle osiągnę pełnię szczęścia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
a słońce dzisiaj świeci u Ciebie? na mnie ma ogromny wpływ, od rana słonecznie i ma być 15 stopni, aż żyć się chce


Zmieniony przez - Nene87 w dniu 2019-02-28 10:43:24

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Świeci od rana i ma być 14 stopni. Akurat niska temperatura mi nie przeszkadza, ale cieszę się, że skończył się już ten okres, kiedy jak wychodzi się z domu rano, to jest jeszcze ciemno, jak wraca się po południu, to jest już ciemno, a całą najbardziej słoneczną cześć dnia spędza się na uczelni albo w pracy. Depresji można wtedy dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
U mnie tez świeci - ale co z tego - w robocie od rana, a po robocie też zajęte...Nie ma momentu na wyjście na zewnątrz na dłuzej. A w weekend na pewno bedzie podle...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taśmy do ćwiczeń

Następny temat

Bóle brzucha podczas skakania na skakance

WHEY premium