SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

DT shiruetto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 20 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 466
Skoro dziennik już oficjalnie założony, to czas go trochę uzupełnić

11.02.19
Z racji tego, że plan treningowy był wtedy jeszcze na etapie roboczym, to zrobiłam, co mi przyszło do głowy:

10min rozgrzewki na orbitreku
martwy ciąg klasyczny 4x15x25kg
przysiad ze sztangą z tyłu 4x12x30kg
podciąganie na maszynie z asystą 4x15x45kg
przy ostatnich dwóch seriach bardzo mocno paliły mnie przedramiona, mimo że starałam się pracować głównie plecami
wyciskanie sztangi na ławce poziomej 4x15x15kg
drogą naśladownictwa starałam się cofnąć stopy na ziemi bardziej pod biodra, ale mam wrażenie, że wtedy dużo bardziej wyginam się w odcinku lędźwiowym

Zmieniony przez - shiruetto w dniu 2019-02-14 12:12:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 20 lat Na forum 22 dni Przeczytanych tematów 466
13.02.19
Z przyzwyczajenia niektóre serie wyszły mi dłuższe niż w założeniu miały być Do tego trochę testuję, w jakim ćwiczeniu jakie obciążenie będzie dla mnie odpowiednie.

trening B
10min rozgrzewki na orbitreku

przysiad bułgarski 15/15/15/15 na każdą nogę
bez obciążenia i na razie przy tym zostanę, bo pali niemiłosiernie

wyciskanie sztangi na ławce poziomej 15/15/12/8x25kg
w ostatniej serii nie byłam już w stanie zrobić kolejnego powtórzenia, więc następnym razem chyba zejdę z ciężaru, żeby zrobić pełne serie

podciąganie na maszynie z asystą 15/15/15/15x45kg
wiem, że miałam robić podciąganie na maszynie Smitha, ale niestety pewna Pani bardzo długo ją okupowała, więc wolałam zrobić wersję na maszynie niż nic

wyciskanie sztangielek chwytem neutralnym na ławce poziomej 15x3kg/15/15x4kg
tutaj trochę więcej powtórzeń niż miało być, ale myślę, że jak następnym razem zacznę od razu od 4kg, to będzie akurat na 3 serie po 12

wyciskanie francuskie sztangielki oburącz stojąc 15/15/15x4kg
też powtórzeń trochę za dużo, spróbuję następnym razem 3x12x6kg

uginanie przedramion ze sztangą stojąc 15/15/15x10kg
tutaj chyba zostanę przy 15 powtórzeniach, bo nie czuję się na siłach na 15kg, a przy 12 powtórzeniach jakoś nie zdążę poczuć, że coś ćwiczę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taśmy do ćwiczeń