SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT shiruetto

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 46796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Szopską sałatę i ten słonawy ser pamiętam z dzieciństwa... Za gówniary spędzaliśmy wakacje z rodzicami kila lat pod rząd w Burgas i Słonecznych Piaskach:)
Gremlin padł? Czy tylko jeden dzień wcięło? MOże cos bylo nienaładowane - bateria czy phone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
15.07.19
Pierwszy dzień praktyk w gabinecie stomatologicznym. Mam okazję realizować je w bardzo nowoczesnej klinice, gdzie wszystkie sprzęty są nowe i na czasie, a lekarze oraz asystentki otwarci i sympatyczni Już pierwszego dnia pokazali mi podstawowe czynności z zakresu asysty lekarzowi dentyście i pod koniec dnia trochę prawie samodzielnie poasystowałam przy prostych zabiegach jak wypełnianie ubytków, ekstrakcja zęba mlecznego czy ponowne leczenie kanałowe.

Garmin
Dokładnych danych brak, nadal nie zapisują się w telefonie. Patrzyłam trochę na zegarek w ciągu dnia, więc wiem, że kroków było ok. 7-8tys, do tego praktycznie całe 8 godzin spędziłam na stojąco.

dieta
Na praktykach nie było chwili, żeby coś zjeść, więc do 17 jechałam na samym śniadaniu, które też było marne. Później obiad starczył do wieczora i jakoś tak wyszło, że zjadłam dużo za mało. Ale z tego, co pamiętam, to po przyjeździe się nie hamowałam, więc akurat się wyrównało.
kcal: 1 076
B 66g
T 59g
W 70g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Praktyki, praktykami - ale tu konkurs się toczy, a Ciebie w nim nie ma? Zerknij do 35+ wakacyjny konkurs, albo u nas do spamu - tam link jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Paatik
Szopską sałatę i ten słonawy ser pamiętam z dzieciństwa... Za gówniary spędzaliśmy wakacje z rodzicami kila lat pod rząd w Burgas i Słonecznych Piaskach:)
Gremlin padł? Czy tylko jeden dzień wcięło? MOże cos bylo nienaładowane - bateria czy phone?


Właśnie sęk w tym, że zegarek wszystko normalnie mierzy i na bieżąco pokazuje. Jest też połączony z telefonem, ale jak klikałam, żeby się zsynchronizował, to to białe kółeczko dookoła ikonki zegarka zaczyna się wypełniać i po chwili przestaje. I tak za każdym razem. Ewidentnie coś jest nie tak z aplikacją, bo nic nie zmieniałam, wszystko jest naładowane i podłączone jak trzeba. Wyłącznie bluetooth w telefonie/zegarku czy całego telefonu/zegarka ani synchronizowanie/parowanie z telefonem wywołane z poziomu zegarka też nie pomagało. Dopiero po paru dniach problem znikł tak samo, jak się pojawił, czyli bez wyraźniej przyczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Paatik
Praktyki, praktykami - ale tu konkurs się toczy, a Ciebie w nim nie ma? Zerknij do 35+ wakacyjny konkurs, albo u nas do spamu - tam link jest.



Ten konkurs z akrobacjami? Widziałam go jeszcze zanim się zaczął, nawet myślałam, że może spróbuję, a później tak się zakręciłam wokół tych praktyk, że szczerze mówiąc zapomniałam, że wystartował
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
16.07.19
Dzień, w którym trafiłam pod opiekę chirurga szczękowo-twarzowego... i chyba się zakochałam Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej czy stomatologicznej dosyć mocno wyróżniają się na tle reszty stomatologii. Pracuje się na stojąco, pole zabiegowe zazwyczaj nie ogranicza się tylko do pojedynczego zęba, ale obejmuje też dziąsło i nierzadko okoliczne kości. Jest bardziej dynamicznie, więcej się dzieje, leje się więcej krwi i, z pozoru, jest bardziej "brutalnie" i nie ma aż takiej koronkowej roboty. Z pozoru, bo w rzeczywistości, żeby zajmować się krojeniem czegokolwiek w obrębie głowy i szyi trzeba być mistrzem z anatomii, ponieważ przebiega tam milion nerwów i tętnic, a jedna jest mniejsza od drugiej. Jednej zły ruch i można komuś sparaliżować język czy mięśnie mimiczne połowy twarzy. Nie żebym chciała kogoś straszyć- takie powikłania zdarzają się bardzo rzadko. Sama praca i czynności mega mnie zafascynowały, a do tego sam chirurg jak i asystentka byli niesamowicie sympatyczni i chętnie o wszystkim opowiadali. To wszystko tak bardzo mi się podobało i tak zainspirowało, że wracając do domu miałam ochotę od razu wziąć się za jakiś podręcznik do chirurgii Ale wróciłam do domu dopiero o 22, bo chociaż miałam skończyć o 20, to żal było mi wychodzić i zostałam do ostatniego pacjenta.
Wystarczyły dwa dni praktyk, żebym utwierdziła się w przekonaniu, że dokonałam dobrego wyboru, idąc na stomatologię.

Garmin
kroki podobnie jak poprzednio, ok. 7-8tys

dieta
kcal: 1 672
B 55g
T 81g
W 193g
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 262 Napisanych postów 650 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8409
Paatik
Akrobacje? Mały kruk i kilka świeczek:)
Ale dawaj - Viki czeka:) Trzeba bronić honoru Ladies przed 35+:)


Świeca to jeszcze, ale kruka boję się nawet próbować Z moim totalnych brakiem rozciągnięcia i pospinanymi mięśniami, które wołają o fizjoterapeutę, to prędzej zrobię nosem dziurę w podłodze niż wytrzymam chociaż kilka sekund. O ile będę w ogóle w stanie zrobić tą pozycję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12181 Napisanych postów 22024 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627506
Tylko się w chirurgu nie zakoch**...
Fajnie, ze praktyki utwierdziły Cię w wyborze, a nie zniechęciły. To wazne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taśmy do ćwiczeń

Następny temat

Bóle brzucha podczas skakania na skakance

WHEY premium