SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

~ Masz pojedyńcze pytanie/pytania ?- reaktywacja ~

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 249946

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
ja nawet na masie 6x w tyg trenuje.
tak się uwziąłem na niego.
przy masówkach trenuje go pod względem rozwoju tj abs, lub/albo/i z obciązeniem.
natomiast przy gęstości i rzeźbie to b,duza liczba powtórzeń, dochodziłem kiedys nawet do 200 powt w unoszeniu nóg do góry.
pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 671 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2955
Chcialbym sie cos poradzic. Otuz narazie lekaz zakazl mi chodzic na silownie i racze go posluchalem bo byl on trzecim z kolei ktory mi to doradzil przy moich problamach z kregoslupem a w dodatku mam 15 lat. Chodzi o to ze bede uczeszcal tearz na treningi muay thai (sztuka walki) oraz na basen. Wiadomo masy mi spadnie ale chodzi mi o to by bylo tego jak najmniej. Co radzicie. Na moim ciele zalega traszke zbednego fatu ale to wina zle dobranej diety (Bardzo zle dobranej). CZekam na sugestie i z gory dziekuje

"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3303
Witam, przy podciaganiu sztangi wzdluz tulowia jesli chce wykonywac pelny zakres ruchu to musze uniesc ramiona jak przy shruggs-ach, tak? Nie moge jakos zauwazyc w atlasie cwiczen a nigdy wczesniej nie robilem tego cwiczenia i dziwne uczucie troche.
Dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2477
Do erufiku: Tak musisz również unieść ramiona. Osobiście nie mogę robić tego ćwiczenia, bo zawsze wyobrażam sobie swoją mine i śmiać się zaczynam , ale ćwiczenie bardzo dobre.
POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12125
Witam, pytanie :
Koszulki z jakiego materiału są najlepsze do biegania? A konkretniej, który materiał (lub kombinacje) najlepiej odprowadzają pot? Mój problem polega na tym, że po ok. 30 minutach mam całe plecy mokre. W lecie to nie jest problem, ale teraz kiedy powoli robi się zimno, taka mokra lodowata koszulka przyklejająca się do pleców to nienajmilsze uczucie
Ostatnio zakupiłem taką w 100% z polyestru. Już trochę lepiej niż w normalnej bawełnianej, ale może znacie jeszcze lepsze?
BTW wolałbym nie wydawać 150 czy 200 PLN na Ńike czy Adidasa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3303
Tyson90: dzieki, wlasnie wczoraj tak robilem i dzis mam zakwasy jak nigdy w gornej czesci plecow. Dobra opcja.

Maciejski: polecam Nike Sphere Dry. Ja sie poce niesamowicie juz po 5 minutach aerobow ale w tym materiale sucho dosc ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
Don Garcia ->
probuje teraz czegos takiego
5 serii uginanie ramion ze sztanga i tutaj kombinuje z powtorzeniami...zrobie chyba progres 10-8-8-7-6 co o tym myslisz?
5 serii modlitewnik sztanga prosta, i tutaj nie wiem czy staly ciezar czy progresja i ile powtorzen, jest sens robic malo? (8-6)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w pierwszym ćwiczeniu zrób progresje i dośc małą ilośc powt.- poukładaj to w przedziale 12-6.
np. 12/10/8/7/6 -tak by nie zatrzymywać się w trakcie z jednakową ilością powt./już raczej można tak zrobic na końcu/
w drugim ćwiczeniu albo utrzymujesz stały ciężar i starasz się także utrzymać jednakową ilośc powt., albo także jedziesz na progresji- tu jednak powt. powinno byc nieco wiecej 12- 10. powinno byc w sam raz, no i nie wiem czy nie za duża troszeczkę ilośc serii w drugim ćwiczeniu/choc oczywiście niekoniecznie/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
dzisiaj robilem wlasnie 10-8-8-7-6 i modlitewnik 5 x 10 staly ciezar....jeszcze nigdy nie probowalem na modlitewniku mniej niz 10 robic...zobacze jeszcze jak jutro sie bede czul....
ps. czy to prawda ze modlitewnik mocniej angazuje dolna czesc biceps?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
raczej nie prawda bo bardziej angazuje głowę krótką, gl. długa także pracuje ale w mniejszym juz stopniu.
w każdym razie musisz wiedzieć, że nic nie zastąpi w pełni uginania ramion stojąc- jest to dla bicepsa tak wszechstronne ćw. jak przysiady dla nóg.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

porady i wsakzówki dotyczące treningu

Następny temat

sztanaga łamana

WHEY premium