SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA cz.3

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 209434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 402 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3336
HEHE zrób test wiem ze po 2 tyg takie jajka stanowią lepsza broń niż gaz bojowy siarczek wodoru który tam powstaje wali tak ze moze oduzyć do omdlenia

PS. Nie stosować w zamkniętych pomesczeniach , po peknięcu niezwołocznie odżucić , ukryć sie w schronie i czekać na wymioty przypadkowej ofiary:PP


Kurde jak tam sobie pomyśle ile Wy potraficie zeżreć to mnie to przeaża :PP przed i po treningowe to jak zwykłe 2 danie na obiad:D:PP

W ile łapiecie 1kg tłuszczu tak nawiasem? , bo oganiczyłem diete dodałem dzień redukcyjny (mało kcl na śnaidaie do wieczora nic i czesto bieg 4km i dopiero wtedy jem następny posiłek - nie chaiłem tak wyszło) Efekt jest taki ze wage utrzymuje siła idzie łądnie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
zwiekszyc aktywnosc fizyczna.

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 536 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4756
Mateo
W lodówce -> "W ten sposób przetrzymywane jaja można prezechowywac do 3 tygodni.
"Jeden dzień przechowywania jaj w temperaturze pokojowej rónwa się pięciu dniom przechowywania w lodówce.

więc w temperaturze pokojowej można trzymać 4 dni ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
cos koło tego

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 730 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20112
hej. czy rozłożenie tłuszczy może wyglądać w ten sposób. (Zapotrzebowanie dzienne 85g):
- 35
- 5
- 5
- 2
- 3
-39

chce je gównie jeść na śniadanie i kolacje, źle znosze węgle i tłuszcze w jednym posiłku.
Czy aby była właściwa produkcja testosteronu musi być odpowiednia dobowa podaż tłuszczy czy systematyczne ich dostarczanie. Chyba to pierwsze co? Tylko białko nie potrafimy magazynować.
pozdr

siłe słonia szybkość gada da ci tylko lemoniada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11899
Jak powinien wyglądać mniej więcej rozkład B/T/W na low carb? Nigdzie nie mogłem tego znależć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11899
Łapaj sogacza. Trochę mało tych ww
Jako że jestem endo waże 78 kg/179cm
mogę rozdzielić B/T/W tak aby wpłynęło to na mniejsze zalanie? Bo chyba zaczyna mnie trochę podlewać mam obecnie 5g W.

Mój rozdział teraz. 2,5B/1,5T/5,2W

Mam zwiększać tłuszcze kosztem węgli? dociągnąć je do 2,5-3g na kmc?

Yo i miłego ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
3 pytanka na szybko :
Panowie czy gotowane brokuly maja wysokie ig ?
Czy olej kokosowy moge zastapic wiorkami kokosowymi ? :)
Uwielbiam jablka czy moge sobie jesc 1 po kazdym treningu ?
Dieta Carb Cycling

Zmieniony przez - power15 w dniu 2009-02-23 20:42:01
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

romanowy - dieta do poprawy

Następny temat

czym zastąpić jajka?

WHEY premium