SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU I STREET WORKOUT CZ.3

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Koledzy bez urazy ale jakim cudem Wy widzicie kąt ostry u Macieja,ja z tego ujęcia widzę prosty
Maciej zrób ujęcie bardziej z boku i aparat wyżej,barkami schodź niżej i zatrzymanie na górze,popatrz na film Michała i mój i powodzenia zrób 24x bo ja na pewno nie przyjadę.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2014-05-09 17:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Zgadzam się z Markiem.,bo ja też nie bardzo dostrzegłem tam kąt ostry.Poprawa ustawienia kamerki na pewno to zweryfikuje.

Mateusz-ciekawa teoria z tym odpoczynkiem z brodą na drążku.Też do zweryfikowania na zawodach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
matkus
Przyjedż i nam to pokaż bo o reakcję sędziego to jestem jakoś spokojny. Przypuszczam że takie zatrzymanie w górze na brodzie tak jak przy wyciskaniu zatrzymanie sztangi na klacie zakończy próbę.Przynajmniej ja bym taki werdykt wydał. Z drugiej strony nie bardzo kumam co to może dać chyba dodatkowe spięcie karku bo chwyt możesz poprawiać tylko w dolnej pozycji.Chyba że chcesz dociągać końcówkę każdego ruchu brodą to musisz mieć niezłe mięśnie szyji.

No supli nazbierałem na nagrodę za " Perfekcyjne Internetowe Pompki na Poręczach z 20kg" na ok.200 zł.Albo lepiej będzie jak wstawimy zdjęcie zamiast opisu

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-05-09 18:22:27

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2014-05-09 18:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1611 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34967
no widzisz to prawie identycznie jak z zatrzymaniem sztangi na klacie :) ale no co to daje, można porządnie odpocząć przy końcowych powtórzeniach, może być różnica 2 - 3 powtórzeń, przy końcowych powtórzeniach każdy będzie tak świadomie lub nieświadomie sobie pomagał, inni mniej będą sobie pomagać inni bardziej, raczej nie da się tego wyeliminować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 3326 Wiek 50 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35738
Zapraszam na trochę Humoru.
Wilk , Zając i Ja.


Dobrze że się obudziliśmy i dążymy do celu, bo większość osób przeżywa życie nigdy się nie budząc.

http://www.youtube.com/user/konik3023/videos?view=0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 590 Wiek 55 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13152
Konik jesteś mocny ale wilk jednak z większą gracją .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
lukix
16V wstaw ostateczną kolejność w konkursie nawet jak byś musiał sam podjąć decyzję bo chyba nikt nie ma wątpliwości że zrobisz to jak należy.Ja muszę wiedzieć czy nagroda będzie do wręczenia na zawodach czy do wysłania.Trzeba pogonic naszych Michałów bo drazekm strasznie wysoko zawiesił poprzeczkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Wycwiel-proponuję to zrobić tak:-filmiki z próbami do czwartku 15-maja do 21:00 i ani minuty póżniej :) Wyniki wstawiam o 23:00.Będziemy mieli dwie godziny na podjęcie decyzji. Załatwimy to już 15,bo po co to przeciągać dalej :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosowanie :Konkurs: Muscle Foto-pamiatka z lata

Następny temat

Co myslicie o tego rodzaju treningu?

WHEY premium