SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowe życie - DT julcziik

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 372625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Bardzo ładna dieta, dobrze skomponowana (składniki jak i btw), ale widać, że trzymasz się zaleceń, robisz systematycznie co masz robić bez kombinowania i są efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Bardzo ładna dieta, dobrze skomponowana (składniki jak i btw), ale widać, że trzymasz się zaleceń, robisz systematycznie co masz robić bez kombinowania i są efekty.





Odnośnie tych efektów to ja liczę na jakieś zdjęcia sylwetki bo posiłki faktycznie wyglądają ciekawie i smacznie (zwłaszcza ten chleb ze smalcem i skwarkami po którym Cię nieco Julka zemdliło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Bartek - bazuję na tłuszczach ;)

Cielu - napiszę o tym na pewno, ale jeszcze nie teraz :)

Sebastian - bez sensu byłoby zgłaszanie się do kogoś i potem nie trzymać się zaleceń. Pierwsze efekty są, sam trener powiedział, więc niedługo się pochwalę

Doris - bo to pierwszy raz w sumie był, teraz to mogłabym do szkoły taką kanapulę brać, ale dziwny zapach bym niosła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
13.09.2015
DNT


MISKA
1. 120g jajka, 23g smalec, warzywa

2. 45g płatki owsiane, 20g WPC, 20g rodzynki ,15g wiórki kokosowe, 12g słonecznik, 7g masło orzechowe
3. 30g makaron durum, 75g łosoś , 15g oliwa z oliwek, warzywa

4. 85g ryż brązowy , 15g miód , jogurt naturalny , 90g kurczak, warzywa

5. 20g kazeina, 10g orzech włoski, 5g masło orzechowe , 30g boczek , warzywa


SUPLE
witamina C
witaminy i minerały
omega 3


Jeszcze mnie nogi bolą po piątkowym treningu. Ale wiecie co? Lubię to Mam jakieś dziwne wrażenie, że jak jest ból to poszło dobrze. Mniejsza.
Dzisiejszy dzień spędzony na krojeniu, gotowaniu, pakowaniu. Poszłam na łatwiznę i przygotowałam jedzenie od razu na 3 dni, żeby zaoszczędzić trochę czasu. Zjem kolację i do kąpania. Mam nadzieję, że dzisiaj się wyrobię :)


Zmieniony przez - julcziik w dniu 2015-09-13 21:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Mnie jeszcze nogi bolą po wtorkowym treningu :P Najlepsze uczucie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Słonko , kiedy się nam znów pokażesz? Jakiś progresik w sylwetce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Słonko , kiedy się nam znów pokażesz? Jakiś progresik w sylwetce?


Napisała przecież wyżej, że NIEDŁUGO

Trzeba cierpliwie czekać.
Dobrze, że szanujesz czas trenera poświęcony swojej osobie Julka !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Doris.K
Iccana
Słonko , kiedy się nam znów pokażesz? Jakiś progresik w sylwetce?


Napisała przecież wyżej, że NIEDŁUGO


Gdybym widziała, to bym nie pytała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Doris.K
Iccana
Słonko , kiedy się nam znów pokażesz? Jakiś progresik w sylwetce?


Napisała przecież wyżej, że NIEDŁUGO


Gdybym widziała, to bym nie pytała


Oczywiste, dlatego warto czzzzzzytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111386
Lejta się !
A Ty Jula dawaj foty

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat.. Dieta.. Trenig co i jak?

Następny temat

Potrzebuję się czegoś dowiedzieć:D

WHEY premium