SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 885887

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
turururururu ****zi znowu u mnie za godzine wybywam na solar i na silke plecy tyrac!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
a mi sie nie chce na siłke dzisiaj



mam ochote ćwioczyć

ale nie chce mi sie tam jechac przebierać rozgrzewać i bleh

ale siady ze sztangą z prodzu , martwy i klatke mam ochote zrobić , yes

po***ane co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
squniusz skad sciagasz ja tez chce, skad wziac tego torrenta?? edit: juz znalazlem

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-04-11 17:31:36

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 362 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2943
ja zassysam z 2 stron z torrentami (linków nie bede podawał, bo i tak trzeba mieć konto żeby się wbić)
Używam programu "BitLord". Jeśli ktoś chce to moge zarzucić plikiem, który wystarczy wrzucić do programu i SSSSAĆ!


Film mi się podoba, jest za***isty.Pomimo tego co napisał tomot!Największym minusem jest to że najlepsza część jest czrno-kur.wa-biała.

Motywacja 100%-owa. Niemoge się doczekać treninga!

!@#$%^&*()_+,<.>/?:;"'{][}|`~*-/,EllO,/-*~`|{][}'";:?/<.>,+_)(*&^%$#@!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
no ja wiem chodzilo mi o stronke, ale juz znalazlem wieczorkiem bedzie ide jesc a potem spac musze odpoczac

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
dobry

baba mnie z matmy na 3 pytała

z angielskiego mi dała 3 na koniec z samych 4 i 5 ale na półrocze miałem dopa

panowie co radzicie na kaca?? bo dziś od 12 troszke się świętowało i teraz nie jest najlepiej

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
Ale dzisiaj jestem z***any wykończony jestem poprostu.

Rano przed szkołą poszedłem na basen potem miałem osiem lekcji a od razu po szkole poszedłem na siłke i robiłem te ***ane nogiJakiś koleś przyszedł na siłke (nowy chyba) i samym gryfem zaczął robić łape myślałem, że ***ne tamprzed chwilą zjadłem obiad i zaraz ide chyba spać


Pozdro

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 5004 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 168412
mialem wyjsc o 18 ale jak zwykle niechce mi sie ruszyc, wiec wychodze za 0,5h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3451 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77039
niech mi ktoś zapoda linka na gg, byłbym wdzięczny
na kaca sok pomidorowy ponoć dobry, aczkolwiek nie testowałem. Ja zawsze pije dużo wody czy tam jakichś soków przecierowych i czuje sie lepiej zawsze
Dragon gratulacje!

Zmieniony przez - adriano18 w dniu 2006-04-11 18:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
domis a gdzie to masz iść? u mnie tak ***ie deszczem że nie mam ochoty na żadne wyjście wystarczy że szłem na***any ponad 1km na deszczu z knajpy

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

WHEY premium