SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Gwid - vol. 2

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 395355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Marcel_197
kiedy zrobisz jakies podsumowanie tej redu?


na koniec listopada bo dopiero jestem w połowie - jak narazie szału nie ma bo chyba tylko w miesiąc z 2-3 kg zeszło ale idzę dalej aby mieć trochę lepszą formę przed masą grudniowo - marcową. pas chyba 87 cm wiec daleko do formy z zeszłego roku ale też nie to było celem.

to słowo masa zaczyna być bardzo irytujące.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
Jesteś w lepszej sytuacji. U mnie słowo stało się ciałem.
Moja masa (przyszła do mnie - jak zwykle - niespodziewanie) już jest bardzo irytująca!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Jesteś w lepszej sytuacji. U mnie słowo stało się ciałem.
Moja masa (przyszła do mnie - jak zwykle - niespodziewanie) już jest bardzo irytująca!



W nocy z zaskoczenia pana wzięła?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
09-11-2015r. DT

Wl - pełno kombinacji na lżejszych ciężarach. Miałem sesje szkoleniową z wyciskania. kolega który jeździ na zawody "naprostował" mnei trochę i wprowadziłem kilka zmian a mianowicie:
- ręce szerzej
- punkt opuszczania na mostek/sutki
Jaki efekt? czułem że jeśli miałbym całą trojetkorie ruchu opanowaną to na dzień dobry +10kg do PB by poszło. Ruch się skrócił do tego stopnia że przy moich długich grabiach miałem problemy ze ściągnięciem sztangi ze stojaków ale za to łopaty się bardziej dopięły.
Ogólnie na początek zbytnio na nadgarstki obciążyłem i musiałem korygować ale też się udało.

Dipsy na klatę - ostatni z +30 kg. w tym tygodniu idę po 40

Wyciskanie sztangielek na barki - posłuchałem kuby, zarzuciłem przed siadaniem. coś mam z lewym barkiem bo przy pierwszym bardzo głębokim opuszczeniu i starcie trochę poboloewa ale potem jest ok. Pierwszy ruch z maksymalnie opuszczonych rąk zużywa olbrzymie pokłady mocy dlatego tylko 30 kg robiłem ostatnią serię.

Podciąganie szerokim chwytem - ciągle zabawa w to co poleciał drazekm. jest zdecydowanie ciężej. raz wolniej, raz szybciej, nogi w górze, przenoszeni ciężaru na górze, pauzy itp.

Wiosło - idzie i męczy jak zwykle.

Biceps - ostatnia seria 6 rep. Walnąłem się w zrzucie z sfd.

Rower - 38 min. +400 kcal.

Dieta - pod kontrolą 100%.




Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
Co te wiosło takie słabe? Jakaś super zwolniona technika?

WL ostatnia seria mniej o 10kg i mniej powtórzeń niż w przedostatniej?

Nie baw się w podciąganiu Dowal ciężaru i rośnij!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
ojan
Co te wiosło takie słabe? Jakaś super zwolniona technika?

WL ostatnia seria mniej o 10kg i mniej powtórzeń niż w przedostatniej?

Nie baw się w podciąganiu Dowal ciężaru i rośnij!


ad.1.
Są wiosła i są wioooooosła robię na maszynie w podporze przodem tkz. t-bar row. jak tam pan założy 80kg i machnie serię to stawiam panu wyjazd na następne zawody największe koksy po +110 kg wagi lecą tam 60kg i są jęki stęki, ból, pot i łzy na sztandze idzie o wiele więcej podnieść.

Ad.2.
Tak bo nie było właściwej przerwy, od razu poleciałem kolejną serię. Wstałem jedynie na ściągniecie ciężarków. Była to nauka techniki wiec nie chciałem przedobrzyć. Dzisiaj klata zaczyna już piec.

Ad.3.
Urosnę - daję sobie od grudnia czas - 4 miesiące, ostatnie podejście pod masę. Wtedy będę leciał z ciężarkami, narazie jak jestem w stanie sobie to utrudnić bez obciążenia to po co mam strzelać z działa do wróbla?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
Fajne zdjęcie i pozycja. Ciekawe jak to u Ciebie wygląda.

Daj wróblowi polatać.
Redukcja nie polega na osłabianiu mięśni.
Ciężar to siła i masa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Przez rozwalone plecy nie porumakuje na niektórych ćwiczeniach więc wolę robić tak niż potem nie móc się zginać przez 2 tygodnie.

Czasem z tego tytułu ogarnia mnie nostalgia jak patrzę że fan i maciek już prawie po 200 w MC biorą, ale cóż c'est la vie


Zmieniony przez - Gwid w dniu 2015-11-10 12:49:46

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 10132 Wiek 49 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68495
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
11-11-2015r. DT

Ruch na siłowni że hoho. widać ze ludzie pokutują

Poszło:

Przysiady - low bar stance bo w końcu nadgarstek odpuści Skończyłem na 130x3 ale z zapasem zarówno głębokości jak i sił. Bardzo pozytywnie zaskoczony byłem wiec zrobiłem dropseta na 100x10 na dobitkę.

Wspięcia na palce - piękne pieczenie w łydkach

Wykroki z workiem - normalnie mam w rozpisce 4 serie ale robię trzecią i dodaje do niej 50% z ostatniej. nogi się trzęsą po tym i muszę się o coś oprzeć.

Dwójki siedząc - 4 serie, jakoś szczególnie nie czuje tego ćwiczenia ale robię.

brzuch - nogi w zwisie i te klimaty ogólnie musze uważać żeby nie wpadać w rezonans bo jakoś tak to wychodzi że robiąc delikatny zamach przy powrocie mam bujanie potem kółko jedna seria z kolan.

triceps - tak na dobicie 4 serie.

bez cardio bo zrobiłem mega spacer z rodzinką na deptaku.




Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa-dieta-suplementy

Następny temat

Alkohol i cała reszta...

WHEY premium