SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Czawaj - Dare to Dream

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 713498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347440
Kraków w lutym ? Kto wie, może sie wybiorę Rion, jesteś chętny ?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
ronie220
Kraków w lutym ? Kto wie, może sie wybiorę Rion, jesteś chętny ?


Ja musiałbym znać już termin bo ja weekndy mam zaplanowane 2 miechy do przodu na pewno pierwszy odpada bo jestem na szkoleniu u Tadzia
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
rion10
ronie220
Kraków w lutym ? Kto wie, może sie wybiorę Rion, jesteś chętny ?


Ja musiałbym znać już termin bo ja weekndy mam zaplanowane 2 miechy do przodu na pewno pierwszy odpada bo jestem na szkoleniu u Tadzia



Kalendarz PZKFiTS jest ogólnie dostępny
Mowa o terminie debiutów kulturystycznych w Krakowie
Bodajże to jest weekend 17-18.02
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6532 Napisanych postów 62335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 778039
Teoretycznie jestem w pracy ale ma się coś jeszcze zmienić w grafiku więc będę śledził temat
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14681 Napisanych postów 53207 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400784
Wcześniej pisałem z tel i nie chciało mi się sprawdzać. Potwierdzam chodzi o 17-18 luty
Dzień pewnie jeszcze będzie do ustalenia
Załatwiaj wolne
3

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217567
Ronie, Rion- nawet nie wiecie jakby mi miło było Was poznać i widzieć u siebie na ustawce! Tym bardziej, że dzięki mdz. in. Wam mój dziennik żyje

Tak jak Kuba napisał, ścisłe okolice debiutów i targów ESP- piątek 16.02, godziny popołudniowe albo sobota 17.02, godziny raczej wcześniejsze. To jest jeszcze do ustalenia, tak samo jak i moje wolne od pracy w sobotę Ogólnie będę pytał znajomych i chętnych, jaki dzień im bardziej odpowiada. Sporo osób będzie zapewne 2-3dni w Krk, na całe wydarzenie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by prócz ustawki na więcej osób, nie zrobić jeszcze jednego treningu w ramach SFD Tak czy siak- liczę na dobrą frekwencję, przede wszystkim konkretnych i znanych mi z reala lub forum ludzi!

--------------------------------


16.01.2018 - DT
Nic się nie zmienia- dalej tak ciężko wstać z łóżka, że dramat Najgorsze, że zjem...i nie mogę oprzeć się pokusie by znów się położyć, tym razem przed tv Kij jeśli oglądam jakiś koksów, gorzej jak Asia uprze się na Dr Quinn- wtedy mam gratis godzinę drzemki Niby dobrze, ale wstaję rozbity i ciężko się zebrać na trening, nawet po mocnej kawie.


Standardzik, z ciekawszych, na kolację- kurak, makaron, zielone pesto i winko

Ostatnio Was nudzę tym żarciem, ale czekajcie do jutra...może piątku, co przyszykuję


Po staremu. Ale jutro chyba odkurzę jakąś przedtreningówkę


KLATKA+PLECY


Komentarz:
No to na dzień dobry smith na płasko i dokładamy kg- w pierwszych seriach +5kg, w ostatniej +2,5kg, poszło bardzo fajnie. Klatka jak kamień, ostatnie powtórzenia w 2 ostatnich seriach bardzo ciężko, powoli do góry, z walką i jękami. Ostatnia seria trochę na raty, ale też o to chodzi. 2x drop i mega pompa. Skos hantlami nieco lepiej jak w zeszłym tygodniu, ale znów poległem na 2 ostatnich seriach No cóż- chce się walczyć w pierwszym ćwiczeniu, to w drugim jest jak jest. Ale ciężar nieco w dół i zrobiłem swoje. Rozpiętki lepiej niż tydzień temu, już 3s z 16kg.


Plecy nic nie dokładałem, powtórka sprzed tygodnia, ale ogólnie czuć, że poszło bardziej gładko

A jutro nogi- już zaczynam się bać tego treningu Ostatnio nogi były na maks... jutro musi być jeszcze mocniej- będzie grubo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887426
Widziałem na insta! Rosniesz Tomku w oczach na tej Twojej Czawajnicy xD a condi Krakowa wlasnie wczoraj zarezerwowalem nocleg! Wiec ma nadzieje ze uda nam sie zbic pjone
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217567
Dziękuję, bardzo mi miło!
Ale jeszcze milej, że zobaczymy się w Krk- na ustawkę musisz wpaść, nie ma innej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887426
Nie wiem jak będzie z ustawką bo nie będę sam ale postaram się zrobić co w mojej mocy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217567
No to z Kobietą wpadaj! Liczę na Ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa mięśni brzucha - ćwiczenia

Następny temat

Trening brzucha-- problem z ksztaltem

WHEY premium