SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tutaj poprawisz swoja DIETE

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 455404

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5128
a tam czepiacie sie :P powiedzcie mi lepiej jak avatar wgrac bo kurde kombinuje, abonament mam a nie widze nigdzie opcji zeby to wrzucic

Zmieniony przez - 3xtr3m3 w dniu 2008-03-07 16:19:42

absit

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Zakładki u góry - Forum i zmiana danych
Koniec spamu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 665
Dieta redukcyjna 177cm, 74kg, ok. 1950kcal, 160g białka, 110g ww, 100g tłuszczy
Cel : Zrzucenie tkanki tluszczowej + powiekszenie tkanki miesniowej

Sniadanie 7:00 (ww - 20g, tluszcze - 25g, białko - 30 g)

Płatki owsiane
Mleko 0,5%
Rodzynki lub orzechy
2x Jajo kurze
Twaróg
Pomidor lub podobne warzywo.
Kawa

II sniadanie 11:30 (ww - 20g, tluszcze - 20g, bialko - 30 g)
Pieczywo razowe pełnoziarniste
Masło do pieczywa.
Szynka z indyka
Jabłko szt. 1


Przed treningiem 16:00 (ww - 30g, tluszcze -10g, białko - 30g)
Ryż biały
Pierś z kurczaka smazona na oliwie z oliwek
Cebula, sos pomidorowy (koncentrat), bazylia, sol, przyprawy - coś do kurczka
Sałatka warzywna, np. smazona z piersią
Oliwa z oliwek - łyżka

Trening 17:00-18:00 lub 18:30 zaleznie od dnia treningowego
Napoje izotomiczne z weglowodanami podczas treningu

Zaraz po treningu banan.

30 Minut po treningu: (ww - 20g, tluszcze 20g, białko 30g)
Tuńczyk w sosie własnym
Pieczywo pelnoziarniste lub ryz biały.
Pomidor lub kukurydza itp..
Herbata z łyzeczka cukru

Godzina przed snem ~22:30 (40g białka)
Ser biały
Jogurt

Chcialbym abyscie glownie zwrocili uwage na :
-Ilosc kalorii (ma to byc dieta redukcyjna)
-Rozlozenie zapotrzebowanie kalorycznego na tluszcze/bialka/ww
-Rozlozenie tluszczy/bialek/ww
-Produkty w danych posilkach


I jakas ewentualna pomoc w ustaleniu ilosci/wagi produktow w danych posilkach :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 471
Witam wszystkich. Chciałbym poprzedzić ,że jestem zupełnie zielony jeśli chodzi o diety.Mam 17 lat,172cm wzrostu,64kg.Chciałbym przedstawić przykładowy plan żywieniowy który własnoręcznie spróbowałem ułożyć. Od niedawna zacząłem chodzić na siłownię, to też jest powodem układania tej, że diety, chodzi mi o dostarczanie do organizmu potrzebnych składników do rozwoju mięśni.

Śniadanie(ok. 8:00) Płatki kukurydziane/owsiane,owoc
II Śniadanie (ok 11:00) 2 kanapki z serem,owoc
III Śniadanie (ok 13-14) Kanapki z serem/szynką
Obiad (ok 16-17) Powiedzmy kurczak z ryżem
Przed treningiem(18:00~) Płatki owsiane/kukurydziane
Po treningu(19:00?~) 100 g ryżu z oliwą,płatki
Przed snem Szklanka mleka,chleb z serem?



Zdaje sobie sprawę ,że większość bądź cały ten ,że plan żywieniowy nie nadaje się, lecz jeśli tak jest proszę o poradę, doradzenie co kiedy jeść:D:D z góry dziękuję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4225
nie chce zasmiecac forum wiec pomyslalem ze sie tutaj podepne :)
Czy 5.8.g ww na kg masy dla ekto w diecie na mase to za duzo moglby mi ktos doradzic? :P
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 359
moja dieta:
sniadanie ok godz 8 platki z mlekiem/kanapki z twarogiem. 11;30 kanapka z serem zoltym ,
13;30 kanapka z serem zoltym,
ok godz 15<rodzinny obiad>jakas zupa i ziemniak i z surowka i roznorakim miesem, po obiedzie
ok godz 17 banan lub ryz z jogurtem<przed treningiem lub po>.
kolacja ok godziny 19 kanapki z poledwica drobiowa lub z makrela w sosie<konserwa rybna>
ok godziny przed zasnieciem twarog z jogurtem.

tak mniej wiecej wyglada moja codzienna dieta:

do tego kupilem Mass XXL i TCM - TCM...zastanawiam sie tylko jak dawkowac? w treningowe 4na czczo i 3 przed treningiem i 3 po treningu i w nietreningowe 4na czczo dobra opcja? co do gainera nie mam wogole propozycji.

Nie trzeba byc wielkim by wygrywać, wygrywali mali.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fifirifi
Wszystko zależy od zapotrzebowania. Może tyle być
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
traceros
Sniadanie 7:00 (ww - 20g, tluszcze - 25g, białko - 30 g)
Płatki owsiane
Mleko 0,5%
Rodzynki lub orzechy
2x Jajo kurze
Twaróg
Pomidor lub podobne warzywo.
Kawa
Warzyw nie wliczaj jeżeli mają mało kcal

II sniadanie 11:30 (ww - 20g, tluszcze - 20g, bialko - 30 g)
Pieczywo razowe pełnoziarniste
Masło do pieczywa.
Szynka z indyka
Jabłko szt. 1

Przed treningiem 16:00 (ww - 30g, tluszcze -10g, białko - 30g)
Ryż biały
Pierś z kurczaka smazona na oliwie z oliwek
Cebula, sos pomidorowy (koncentrat), bazylia, sol, przyprawy - coś do kurczka
Sałatka warzywna, np. smazona z piersią
Oliwa z oliwek - łyżka
Ryż brąz przed treningiem daj. Kuraka smaż na smalcu. Najlepiej jest gotować

Trening 17:00-18:00 lub 18:30 zaleznie od dnia treningowego
Napoje izotomiczne z weglowodanami podczas treningu

Zaraz po treningu banan.

30 Minut po treningu: (ww - 20g, tluszcze 20g, białko 30g)
Tuńczyk w sosie własnym
Pieczywo pelnoziarniste lub ryz biały.
Pomidor lub kukurydza itp..
Herbata z łyzeczka cukru
Płyny spożywaj miedzy posiłkami i nie słódź ich

Godzina przed snem ~22:30 (40g białka)
Ser biały
Jogurt
Jogurt dla urozmaicenia. Kup tran
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Merdak
sniadanie ok godz 8 platki z mlekiem/kanapki z twarogiem.
Śniadanie ma być najbardziej kaloryczne

11;30 kanapka z serem zoltym ,
Ser żóły ttylko dla urozmaicenai. Smaruj masłem. Brak białka.

13;30 kanapka z serem zoltym,
j.w

ok godz 15<rodzinny obiad>jakas zupa i ziemniak i z surowka i roznorakim miesem, po obiedzie

ok godz 17 banan lub ryz z jogurtem<przed treningiem lub po>.
Brak białka. Jogurt dla urozmaicenia

kolacja ok godziny 19 kanapki z poledwica drobiowa lub z makrela w sosie<konserwa rybna>
Stawiaj na świeże ryby

ok godziny przed zasnieciem twarog z jogurtem.


do tego kupilem Mass XXL i TCM - TCM...zastanawiam sie tylko jak dawkowac? w treningowe 4na czczo i 3 przed treningiem i 3 po treningu i w nietreningowe 4na czczo dobra opcja? co do gainera nie mam wogole propozycji.
odpuść jeszcze i poczytaj o diecie abyś ją lepiej skomponował i potrafił zastosować. W diecie brakuje tłuszczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4225
skalar
Ja swoje zapotrzebowanie obliczalem z pomoca dziennikow Vitalmax wiec nie weim czy dobrze obliczone ale generalnie to tyje ladnie na swojej diecie ale czasem mam wrazenie ze troche w brzuch idzie i sie zastanawiam czy jakbym zmniejszyl ilosc wegli to czy by nie bylo lepiej :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

tluszczyk zostal :(

Następny temat

Dietka na mase do korekcji

electro
Polecane artykuły