Aktywność fizyczna to ważna kwestia dla każdego, kto chce żyć w sprawności i zdrowiu. Nic jednak nie działa zero-jedynkowo i jeśli chcesz o siebie dbać, powinieneś brać pod uwagę to, że nie zawsze trening i dieta okażą się wystarczające. Wystarczy, że w danym okresie czasu będziesz mieć więcej stresu, więcej pracy, mniej czasu na regenerację, a wówczas intensywne treningi mogą się okazać nie tyle odskocznią od codzienności, ale właśnie czynnikiem dodatkowo stresującym.

Oczywiście nie mamy zamiaru zniechęcać cię do sportu. Istotne jest to, aby zadbać o siebie i zapewnić sobie dodatkowe wsparcie.

libido

Na co, jako osoba aktywna, możesz być narażony?

  • przetrenowanie układu nerwowego - jeżeli przez długi czas działasz na wysokich obrotach, trenujesz ciężko, mało śpisz, żyjesz w pędzie, a w pracy gonią terminy i nowe projekty, wówczas możesz zaobserwować zmienność nastrojów, drażliwość, a nawet pojawienie się stanów lękowych,
  • przetrenowanie fizyczne - zauważysz m.in. po wydłużonym czasie regeneracji, mniejszych chęciach do kolejnych treningów i słabszych wynikach siłowych czy wytrzymałościowych,
  • problemy ze snem - występują niemal zawsze, kiedy jesteś przemęczony lub zestresowany,
  • problemy z układem hormonalnym - kolejna konsekwencja przetrenowania, nieodpowiedniej regeneracji czy diety,
  • problemy z libido - choć aktywność fizyczna zwykle wpływa pozytywnie na ten aspekt, to jednak w okresach wzmożonego wysiłku przy jednoczesnym braku regeneracji, możesz zauważyć jego spadek.

Są sytuacje kiedy nie możesz zwolnić, dlatego warto wesprzeć swój organizm dodatkową suplementacją. 

ALLNUTRITION wprowadza drugą odsłonę kompleksowego preparatu dla aktywnych mężczyzn. Men's Support to suplement, którego zadaniem jest poprawa samopoczucia i koncentracji nawet w najtrudniejszych momentach, wspieranie wytrzymałości organizmu podczas treningów oraz dbanie i potęgowanie anabolizmu mięśniowego. 

Men's Support to kombinacja składników aktywnych, które działają synergistycznie wspierając twój organizm i umysł.

Jakie składniki Men's Support odpowiadają za jego sukces?

Ekstrakt z owocu buzdyganka naziemnego. Jest to roślina znana i stosowana w medycynie chińskiej od tysięcy lat. Przez sportowców ekstrakt wykorzystywany jest głównie ze względu na właściwości podnoszące poziom hormonów anabolicznych. Dodatkowo znany jest także, jako środek podnoszący libido. Nie tylko reguluje gospodarkę hormonalną, ale też poprawia witalność organizmu i ogólne samopoczucie. 

DAA, czyli kwas D-asparaginowy, ma działanie detoksykacyjne. Rozkłada amoniak chroniąc tym układ nerwowy. DAA znany jest także z tego, że jest boosterem testosteronu. Zwiększa uwalnianie hormonu luteinizującego LH, który zwiększa produkcję testosteronu w jądrach. Dzięki temu wpływa na kondycję seksualną mężczyzn, a także wspiera budowę tkanki mięśniowej. 

maca

MACA, kolejna roślina znana i stosowana od wielu lat. Wspomaga budowę masy mięśniowej, zapobiega utracie energii i jest wsparciem dla układu nerwowego, zmniejszając dyskomfort wynikający z nerwów lub lęków. 

Ashwagandha - roślina ta była (i nadal jest) bardzo popularna w medycynie wschodniej. Na dzień dzisiejszy ma swoich zwolenników na całym świecie. Ma ona niezwykłe właściwości - działa przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie, zmniejsza stany zapalne, zwalcza wolne rodniki oraz wpływa pozytywnie na nastrój. Jej działanie opiera się głównie na redukcji stresu, poprzez zmniejszenie stężenia kortyzolu we krwi. Stanowi też doskonałe wsparcie dla pamięci i nauki.

Ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej to substancja wspomagająca pracę gospodarki hormonalnej, reguluje m.in. poziom testosteronu. Dzięki zawartości flawonidów wpływa też korzystnie na pracę układu sercowo-naczyniowego oraz gospodarki lipidowej. Co więcej, kozieradka obniża poziom glukozy we krwi i ma działanie przeciwzapalne. 

Cynk - stanowi jeden z mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Reguluje on pracę ponad 200 enzymów odpowiadających za wiele procesów, które zachodzą w organizmie. Wiele z nich związanych jest z odpornością organizmu i dobrą kondycją układu mięśniowego i nerwowego. 

B12 - jest to witamina bardzo ważna dla sportowców. Bierze ona udział w procesie produkcji czerwonych krwinek, dzięki czemu zapobiega anemii. Jej zadaniem jest także podniesienie wydajności mózgu, wsparcie koncentracji, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących umysłowo. 

Wszystkie te składniki sprawiają, że Men's Support stanowi doskonałe wsparcie dla każdego aktywnego mężczyzny. Jedna porcja to zaledwie 2 kapsułki, a dzięki nim możesz znacząco poprawić swoje samopoczucie oraz wyniki treningowe. Lepsza wytrzymałość na treningu, zwiększony anabolizm, lepsza regeneracja oraz znacząca poprawa samopoczucia i koncentracji. To wszystko jest w zasięgu twoich rąk. Jedno opakowanie Men's Support to dwumiesięczna kuracja, po której stwierdzisz, że to jest właśnie to, czego potrzebowałeś. Koniecznie wypróbuj.