SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

A gdzie męskość

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7037
Czy mi się wydaje czy wy depilujecie włosy na klacie i brzuchu... Srednio co na 10 fotce widac kogos z wlosami na klatce... Zostawcie troche meskosci...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 98 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4285
dla mnie pedalstwem czy bycie nie meskim to nie fakt jak kto i jak wygląda lecz jak sie zachowuje. Czlek moze wygladaj jak najgorsza ciota a miec jaja wielkie jak arbuzy. Nie oceniam człowieka po wyglądzie lecz po jego czynach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
metro rządi!
Nic na to nie poradzisz, taka moda.
najchetniej wszystkim metro bym podziekowal...
bądźcie kuva facetami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2775
j/w nic dodać, nic ująć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4659
Nie dla wszystkich wlosy na klacie sa miara meskosci, a ich brak to nie efekt zniewiescienia, ale swiadczy raczej o tym, ze mezczyzna dba o siebie troche bardziej niz przecietny przedstawiciel "plci brzydkiej". Z kobiecego punktu widzenia oceniam, ze mezczyzna z wydepilowana klata wyglada estetyczniej i ma ladniej podkreslona muskulature.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1953 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28926
ale jak ocenic sylwetke przez sweter?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
A ja gole sie pod pachami aby mniej smierdzialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 458 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14108
To czy swoje cialo depiluje , czy tez nie to tylko moja prywatna sprawa . A innym h..j do tego . Zarosnieta klata nie jest zadnym wyznacznikiem . Jak ktos sie p.i.z.d.a urodzil to i wlosy na plecach i jezyku mu nie pomoga stac sie facetem .

http://www.sfd.pl/temat270630-strona2/ - moje foto ;) , nowe str. 2,5 i 6 ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28765
czy wlosy na klacie, na brzuchu, pod pachami to wyznacznik meskosci? nie wydaje mi sie, jak ktos ma duzy zarost to wyglada jak malpa, zreszta*****a Cie obchodzi jak ktos wyglada, nie wspomne ile lepiej jest bez niektorych wlosow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1272 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20063
Ludziska golic sie bo jest XXI wiek do ch.uja!
Trawka przystrzyzona-dzida naostrzona!

-Yo,I don't even wanna fight with U man,I'll lay U right where U stand-
>Fotki kumpla(zapraszam)--> http://www.sfd.pl/temat287282-strona2/ 
Zdjecia znajomego(Dr.Arnigiusz) http://www.sfd.pl/Ziombelek_Dr.Arnigiusz_-t326978.html
Fotki znajomego Mr.Lukas--> http://www.sfd.pl/Mr.Lukas!:-_-t406966.html#post6

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 557 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14690
gole sie pod pachami , brzuch oraz przy nabiale i nie widze w tym nic nadzwyczaj dziwnego i nie męskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 458 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31816
ja gole pachy ze wzgledow estetycznych, a ze wtedy mniej sie poce i nie smierdzi to na plus, na brzuchu nie gole, raz czy dwa razy sprobowalem, nie podobalo mi sie i czulem sie tak "dziwnie" i sprawa oczywista z jajkami=> trzeba golic, albo conajmniej przystrzyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

guzek po sutkiem

Następny temat

odnosnie tatuazu

WHEY premium