Szacuny
3
Napisanych postów
975
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
5555
kur*wa myślałem, że umre w tej szkole. Gorączka mnie dorwała i ogólnie osłabiony jestem. Za 20 minut ide na jazdy a potem mam zamiar na siłke iść. Dobry pomysł troche osłabionym iść bo się lepiej teraz czuje :P