SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 783067

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5555
kur*wa myślałem, że umre w tej szkole. Gorączka mnie dorwała i ogólnie osłabiony jestem. Za 20 minut ide na jazdy a potem mam zamiar na siłke iść. Dobry pomysł troche osłabionym iść bo się lepiej teraz czuje :P

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73516
trening tylko pogarsza stan podczas przeziebienia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 975 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5555
dobra zobacze jak sie bede czul

Czas - Totalitarny nadzorca

Każdy może być wielki - trzba tylko chcieć

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
Seba dziś świętujemy zycze i tobie i sobie hehehe spełnienia mażeń

Zmieniony przez - Gosteczek w dniu 2006-09-20 15:18:21
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
no najlepszego gosteczek

****a zle sie czuje caly czas rzygac mi sie chce ;/ ;( to przez tą diete
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
jarek
jak nie dasz dupy w trakcie kryzysu (po 3 dniach ? mnie zazwyczaj lapie po paru tygodniach) to pozniej idzie z gorki

gosteczek oby Ci cyckow nie zabraklo (ani masy na wlasnych, ani kurczaczych, ani tych do sciskania )

Zmieniony przez - FU w dniu 2006-09-20 15:36:59

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
wlasnie puscilem pawia
co jest ****a
;/


ale wczoraj i przedwczoraj nie czulem sie tak jak dzis...
nie wiem ocb

Zmieniony przez - Yarekbboy w dniu 2006-09-20 15:51:21
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
mam male cp i 500g kreatyny jak to rozpisac ladnie ?

myslalem zeby tak:

cp przed treningiem 10g
mono po 7 -8g

co wy na to?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 1286 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20408
Dzieki chłopaki ... jesteście najlepsi

Treningowy :
Mono po przebudzeniu
Cp przed treningiem
Mono po treningu

Nie T.
Mono rano
Cp w tej porze co w treningowe

i niwiem można jak co Mono przed snem ale jak kto woli
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
ja czytalem ze najlepsza opcja jest mono po treningu a cp z ranca
w nieterningowe samo cp
imo^^

qrwa to nie moze byc przez diete, kumpel tez ma cos takiego od 2 dni i zone brata tez juz muli hmmm ;/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

electro
Polecane artykuły