SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

To co kotki lubia najbardziej-SpamPost!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 782651

Ankieta

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
doniu bo nam znikneisz po wakacjach ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
juz mnie nie ma przeciez
ogólnie źle sie czuje jak mam na sobie troche fatu.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
Wiem o czym mowisz, ja okropnie sie cuzje z wiekszym %bfem, niestety mam go cale zycie ;)

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7999 Wiek 1 rok Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 70885
a ja sie zle czuje jak nie mam fatu bo obwody mniejsze i sila mniejsza

kurde caly czas zle sie czuje...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
ja tez.

zawsze wydaje mi się, ze jestem najgorszy

ide na tv.
bo z*****ami nie gadam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
doniu czemu nie chcesz z nimi gadac? [bo rozumiem ze do mnie to to nie bylo ]

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4006
Wróciócile z silki i widze ze juz wszystko ladnie funkcjonuje!!!
NICE!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30962
Dobry

W koncu weekend, odpoczne sobie, dzisiaj mialem silke i jeszcze w siatkowke gralem Seba wrociles do staergo avataru czy cos u mnie nie teges ?

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 783 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4006
Ty no wlasnie Seba ma stary avatar.NAwt nie zauwazylem!!!

Mój upload: http://rapidshare.com/users/6BZ60F - ściągajcie ile chcecie!!!

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
o chlopaki ale si na***alem, ja ******le

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

W SPRAWIE RZEŹBY !!

Następny temat

Barki a kaptury ...

electro
Polecane artykuły