SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1035695

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
Dragon nie wiem czy 120 g bialego na jeden raz to dobry pomysl

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
jaki wynik meczu?? Siatkówka , kwalifikacje do me 2007.Czechy - Dania ??

powie ktos ?

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
nie mozesz sobie sprawdzic w necie?

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
kogo obchodzi Siatkówka jak jest mundial

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
no własnie patrzyłęm w necie ale niemoge znalesc
a obchodzi mnie bo obstawiałem na to
wszystko mi weszło tylko nie wiem jaki wynik tego meczu
a telegazety niemam

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
ee tam

tak wyszło

poza tym ponoc z białka sie nie łapie fatu

a tak poza tym to chce byc wielkim ***anym koksem tak jak zawodny wiec bialko sie przyda!

ciekawe jakbym wygladał w wadze 120-130 kg

Zmieniony przez - MDRAGON w dniu 2006-06-24 20:45:20

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
ciekawe czy da sie cos takiego zrobic na samuch suplach, przy slusznym powtarzam slusznym poziomie BF

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 95579
chyba nie

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
albowiem nielicznym bedzie dane !

co?

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86307
mysle ze 18-20 % bf spokojnie

12-10% konkretna sztuka

zdr

trening -> ból -> rozwój

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

electro
Polecane artykuły