MDRAGON chce miec 105kg masy przy 12 -13%BF dlatego tyle gainerow
ja z poczatkiem sierpnia ruszam z cyklem XP + REVENGE v2 +bialo/gainer moze jakis no booster czy cos dokupie sam nie wiem!narazie o tym nie mysle bo koncze cykl co leci od lutego
bylo tak MONO + GLUTAMINA + DEXTROSA 50 dni i teraz duze CP + KA + gainera troche!teraz bedzie te dymatedrine ok 40 dni i potem regeneracja i ruszam z masa pierwszy raz w zyci konkretnie tzn DIETA + Porzadny i systematyczny trening + Suple
a to wszystko dlatego ze chce byc jak Aabol
ktory jest moim idolem
ja z poczatkiem sierpnia ruszam z cyklem XP + REVENGE v2 +bialo/gainer moze jakis no booster czy cos dokupie sam nie wiem!narazie o tym nie mysle bo koncze cykl co leci od lutego
bylo tak MONO + GLUTAMINA + DEXTROSA 50 dni i teraz duze CP + KA + gainera troche!teraz bedzie te dymatedrine ok 40 dni i potem regeneracja i ruszam z masa pierwszy raz w zyci konkretnie tzn DIETA + Porzadny i systematyczny trening + Suple
a to wszystko dlatego ze chce byc jak Aabol
ktory jest moim idolem
anabole! anabole!

I uzupelnij profil teraz!

Zancze spać po 6,5 godziny i zobaczymy...
Ale jakie to ma bbwt? bo musiałbym widzieć ile zrobić żeby codziennie nie brudzić całej kuchni ;)