SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer 2

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1035664

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
MDRAGON chce miec 105kg masy przy 12 -13%BF dlatego tyle gainerow

ja z poczatkiem sierpnia ruszam z cyklem XP + REVENGE v2 +bialo/gainer moze jakis no booster czy cos dokupie sam nie wiem!narazie o tym nie mysle bo koncze cykl co leci od lutego bylo tak MONO + GLUTAMINA + DEXTROSA 50 dni i teraz duze CP + KA + gainera troche!teraz bedzie te dymatedrine ok 40 dni i potem regeneracja i ruszam z masa pierwszy raz w zyci konkretnie tzn DIETA + Porzadny i systematyczny trening + Suple

a to wszystko dlatego ze chce byc jak Aabol ktory jest moim idolem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
forma! forma! anabole! anabole!

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-05-13 12:33:55

co?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47328
joł joł

własnie z rynku wróciłem i kupiełem kilka par oryginalnych dresików

ale mnie barki nap*****laja bo wczorajszym treningu

ale słonce w**** dzisiaj pizga

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24166
Dragon to do metki czy zamiast niej? I uzupelnij profil teraz!

Ej qwa co to może być że jestem ciągle zmęczony a jak dzisiaj poszedłem spać o 00:15 to wstałem o 12:00 ?

2 worki ryżu się gotują O, właśnie mam pytanie co do ryżu: jaki sobie robicie do budy? z czym? Bo ja chyba zrezygnuje z ryżu w budzie bo niewygodne i niesmaczne strasznie i chyba zaczne brać wafle ryżowe ale nie wiem z czym żeby IG obniżyć?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Lisu z czekaloda wafle

co do twojego zmeczenia!moze niedobor witamin!masz stala suplementacje zma?? albo jakis kompleks witamin??i pewnie miales zasloniete zaluzje to norma

koniec rad experta na dzisiaj teraz czas do pracy!

ZAWIODWIEC pojednajmy sie w ciezkich chwilach doroslego zycia!
smigam do pracy

Pa pa palki wy moje :-*
zdr
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 5004 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 168412
wlasnie wp*****lam kabanosa zyczcie mi zdrowia
anabole anabole

Edit:
ja tez kiedys ryz nosilem do budy, ale teraz sie przezucilem na nalesniki bo wygodniejsze a ig wafli nie obnizysz, pozatym zycze powodzenia jesli dasz rade zjesc kilka sztuk, bo ja po jednym juz niemoge

Zmieniony przez - Domis w dniu 2006-05-13 12:58:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2734 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46343
smoku magnum wez ale 8000 bo jest w tej samej cenie i ma lepsze białko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24166
wafli ryżowych to ja zjadam całą pake :D
A co tdo snu to mam jasno w pokokuju a biore magnez wapń maxivit i tran więc racej nie narzekam na brak witamin Zancze spać po 6,5 godziny i zobaczymy...

Domis a naleśników ile bierzesz? Bo to jest bardzo dobry pomysł Ale jakie to ma bbwt? bo musiałbym widzieć ile zrobić żeby codziennie nie brudzić całej kuchni ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3272 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38457
lisu to normalne w tym wieku ze potrzebujesz tyle snu, ja tam jak mam czas to spie ile wlezie ale wiesz anaboliki, anaboliki... ehh... oraz Yanas dawaj fotki oraz Duda dawaj fotki

Zmieniony przez - Piotrrrrrr w dniu 2006-05-13 13:39:09

co?

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 5004 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 168412
h** wie jakie btw juz przestalem sie bawic w liczenie itp bo to jakas shiza, ale robie z takich skladnikow:
-maka 2 lychy
-4 jajka
-ze 100g twaroga
-jakis dzem czy cus do posmarowania

a co do spania, to ja tak mam ze im dluzej spie tym bardziej zmeczony jestem, najelpiej sie czuje jak spie po 6-7h...

edit: Yanas i Duda dawac foty bo bedzie wjazd na chate/sklep

Zmieniony przez - Domis w dniu 2006-05-13 13:46:36
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Tabele do ćwiczeń

Następny temat

Boli mnie:(

electro
Polecane artykuły