jsdolan5
Natomiast dzisiaj po pracy z wielka ochota i werwą taki sobie zapodałem trening na przetarcie , i tak to będzie do 6 stycznia, a potem zaczynam WL na poważnie
.
"a potem zaczynam WL na poważnie
."

2
Ilość wyświetleń tematu: 525524
. To był taki dobry rozruch z rana a właściwy trening zacząłem po 13:00 miało być lekko i krótko bo na 15:00 mieliśmy zapowiedziany przyjazd przyjaciół z warszawy . Nie do końca się udało, ale warszawiacy zawitali około 16:00 więc spokojnie zrobiłem trening i zdążyłem się oporządzić by wyglądać świeżo
.

jsdolan5Wczorajszy trening rozpocząłem około godziny 10:00. żona zamówiła 2 tony węgla które musiałem zrzucić do piwnicy, oczywiście zapomniała mi powiedzieć i dowiedziałem się o tym jak gość podjechał i zrzucił mi to na podjazd.


Nawet, gdy jesteś najlepszy, dla innych jesteś najgorszy.
http://www.sfd.pl/Jezoo__road_to_double_40-t1155357.html
https://www.sfd.pl/Jezoo__piętno_stalowego_kręgu-t1168973.html
. Drodzy moi jak będziemy mieli szczęście to będzie zdrowie, radość, miłość, pobijemy swoje rekordy i zrealizujemy plany
. Niech nam się darzy
. Trwało to krótko ale dosyć intensywnie. Niedziele miałem wolna w pracy ale poniedziałek i wtorek ranna zmiana w pracy, dobrze ze byliśmy we dwójkę i zmiana spokojna to jakoś przewegetowałem. Dzisiaj już dobrze, spróbuję zrobić zaległy trening SK z 60kg. Jedyny plus to to że waga po świetach spadła i dzisiaj rano tylko 87 kg
.
, dlatego dzisiaj króciutko tylko siady no i leciutko brzuch

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły