SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 119 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
Troszkę odlecę od tematu, ale w końcu Tadziu jest fanem owoców więc może przejdzie ;) Dostałem takie cuś: http://www.bangla.pl/opinie/p50342/mango-life-juicer-wyciskarka-do-sokow, faktycznie smaczne soki z tego wychodzą, robię często młodemu, na pewno to lepsze niż jakiś kupny sok 100%, tak mi się wydaje. Pytanka dwa:
1. Jak można by liczyć kalorie z takiego wyciskanego soku, policzyć jak po prostu z owoców, z których robi się sok?
2. Podejrzewam, ale chcę się upewnić że zdrowszym tak czy owak rozwiązaniem będzie nie robienie soku lecz blendowanie owoców, bo jednak wtedy zjadamy cały owoc, a z soku to co się wyciśnie.

Pozdrawiam:)
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
tanieodzywianie - no ja rozumiem i w tym kontekscie o tym napisałem. Tzn inaczje - napisałem w kontekscie tego co ja robię. A ja piję białko, spozywam też węglowodany (czasem mniej czasm więcej), potem biorę johimbinę i idę na trening (gdzie piję dalej węgle).

bartosz M - sok zawsze będzie duzo gorsza opcją niż cały owoc.


Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-06-25 11:25:09
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 18 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 195
Tadeuszu jesteś nieoceniony ! Dzięki piękne. Wjedzie w weekend, nie omieszkam się pochwalić na fb :)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19158
Witaj, mógłbyś odnieść się do informacji z tego filmu o fruktozie zawartej w owocach ?

class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...



Zmieniony przez - rodstewart w dniu 2016-06-30 11:24:06
2
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65096
Fajnie, że poruszyliście team johimbiny.
Będąc na IF-ie jest sens brania spalacza opartego na johimbinie(5-10mg) w trakcie postu?
Czy tylko johimbina wyłącznie przed wysiłkiem fizycznym?


Zmieniony przez - Piter_1988 w dniu 2016-06-30 20:11:14
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5777
Panowie, zap****my na siłowni przerzucając tony ciężaru, nie jemy śmieciowego ( przetworzonego ) jedzenia, alkohol w umiarze, w kuchni zwracamy uwagę na gramaturę jedzenia.. Czy na prawdę będziecie przejmować się 8g fruktozy w brzoswkini? albo dodatkiem mleka do WPC ? ja wiem, że nie.
8
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Naprostować mam Was, to jest dziennik a nie temat z cyklu 1000 pytań do.

Dyskutujcie sobie gdzie indziej


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2016-06-30 20:21:28
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 549 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12768
Chyba poszli gdzie indziej


Zmieniony przez - chudywysokigrubas w dniu 2016-07-10 21:31:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2543 Napisanych postów 29969 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 200205
chyba Tadziu ich wyprowadził

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 4456 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65802
Szkoda, że sam też się wyniósł
2

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

electro
Polecane artykuły