SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Dziennik faftaqa Vol. 2

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 818055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
joha w kapsach.
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2330
Witam, z jakiej firmy jest johimbina, którą stosujesz?
Zakładam że to HCL :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 1142 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48688
Czy zjedzenie posiłku ma sens? Czy lepiej poczekać około 30 min żeby krew wróciła do wątroby?
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 1142 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 48688
Chodzi mo o posiłek po treningowy, sory nie napisałem
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Fendik2001 - Haya chyba to się nazywa

vvv - jesli móimy o konwencjonalnym posiłku to warto z nim poczekać przynajmniej z 15 - 20 min od zakońćzenia treningu. Jak chodzi o aminokwasy , wheya etc to mozna nawet szybciej. Ja zazwyczja mam siłówke, po tym około 10 - 15 min rozciągania, a białko piję po wyjściu z szatni
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 347 Napisanych postów 3054 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 83638
.


Zmieniony przez - Steven_99 w dniu 2016-05-26 20:53:25
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Swoją drogą, dziś specyficzny kulinarnie dzień. Rano wpadłl lekki posiłek W+B, potem przekąska niemal samo B, a potem loading wszystkimi makrosami: grill (kurczak, karkówka, kawałęk kiełabsy), sałatki, piwo i... tort. Tak wiec zgodnie z zaleceniami z Pani domu kolację zjadłem przed 18. NA dziś dosyć, spróbuję podliczyć jeszcze makro, ale sądzę, że zbytnio ustalonego bilansu nie przebiłem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 119 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8317
faftaq
...a białko piję po wyjściu z szatni


Zaznacz, że po wyjściu z szatni, ale już nie po wyjściu z siłowni. Bo jakbyś dopiero po wyjściu z siłki to zrobił to istny katabolizm i cały trening na marne
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
no cóż, nieraz dopijam w drodzę do auta, a nieraz końćze na parkingu pod BIedrą
...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
Wypiska z dziś

Niby DNT, ale miałem mały trening z synem w terenie, czyli ganianie po ogrodzie, podrzucanie do góry, wiosłowanie na zjeżdżalni, etc

Co do diety, to odpuściłem liczenie ale obstawiam, że wpadło koło 3500kcal...

Na śniadanie ryż (60g) z białkiem (35g) i owocami, (200g)

Na drugie: 120g mięsa, 100g warzyw, 150g owoców

Na obiadokolację: 120g piersi z kurczaka, 70g karkówki, 80g kiełbasy drobiowej, 500ml piwa, 30g pieczywa, nieokreślona ilośc sałatki, kawałek tortu

















I jeszcze dokumentacja treningu

















Zmieniony przez - faftaq w dniu 2016-05-26 22:24:05
11
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Seminarium z L. Nortonem - zapytanie

Następny temat

[BLOG] CZAJA MASA IF

electro
Polecane artykuły