SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antoś - dzięki :). Śniadanio-obiad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130962
Brann - Twoje ciało, Twoja rodzina.
Przeciążenia nie leczą się w ciągu 2 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Brann - Twoje ciało, Twoja rodzina.
Przeciążenia nie leczą się w ciągu 2 dni.
miesza Pan, miesza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22020 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627482
Brann - suplementacja taka czy inna - w ogóle nie wnikam i nie o to mi chodziło. Raczej o fakt, ze zacząłeś typ treningów których nie rozumiem, bo na bieganiu się w ogóle nie znam. Uwagi Pana Jana i Szajby mi osobiście dają do myślenia - ale ja się po prostu bardzo boję kontuzji - tak już mam.
Co zadecydujesz - to i sukces i porażka Twoja. Więc trzymam kciuki za sukces.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sernik....jaglany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzy testy prowokacyjne na łękotke pozytywne. Czyli uszkodzenie łękotki. Więzadła krzyżowe ok. Jak duże jest uszkodzenie - oceni USG. Na pytanie czy biec : padało pytanie a jak ważna jest ta półka. . Poradził leki przeciwzapalne (opokan, itp) na godzinę przed biegiem. Jutro spróbuje pol godziny BC1 w tym schemacie. Ale kiepsko to widzę. ODECHIALO MI SIĘ WSZYSTKIEGO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22020 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627482
"ODECHIALO MI SIĘ WSZYSTKIEGO" - to nie tak. Ponoć droga do celu powinna być tak ekscytujaca jak sam cel. Po prostu Twoja droga jeszcze trochę potrwa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
otóż to, zrobisz jak zechcesz ale wg mnie
zapisz się na bieg niepodległości czy tam jakiś w przyszłości
odpocznij, solco i jakieś smarowidła poleć na spokojnie - daj sobie czas na zregenerowanie
ja startować miałem w 2015 i jakoś tak do tej pory mi zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607779
Paatik
Ponoć droga do celu powinna być tak ekscytujaca jak sam cel.



I dlatego lubię moje biegi, bo czasem nie wiem co mi sprawia większą przyjemność - treningi czy starty
Kontuzja to przykra sprawa, szczególnie w obliczu zaplanowanych biegów. Niby rozsądnie byłoby zrezygnować, ale... kto nie biega, nie startuje to nie zrozumie Człowiek często igra z własnym zdrowiem. Ja to rozumiem, też mam łapy na wykończeniu, ale mam nadzieję, że do końca sezonu wytrzymają Na samo wspomnienie zimowej kontuzji i 3 miesięcy przerwy w treningach mi słabo. U mnie tylko taki plus, że jak łapy niesprawne to mogę biegać, jak nogi zepsute to latam po przeszkodach
Ja bym w takiej sytuacji była zła, że głupie kolano nie pozwoli sprawdzić, jaki czas mogłabym wykręcić w tej połówce, Także Brann rozumiem Choć rozsądek podpowiada odpuść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Brann cała akcja przypomina mnie jak kiedyś starym maluchem z luzami na przegubach i na drążkach kierowniczych pojechałem na rajd,no bo chciałem zobaczyć jak jest. :)
I zobaczyłem-wszystko co mogło wysiąść ,wysiadło :)
A kłopotów potem było co niemiara :)

A ty w swoich planach poszedłeś jeszcze dalej -bo chcesz zalepić plastrem (opokan ) świecącą się lampkę braku ciśnienia oleju,a do zużytego silnika wlewasz jakiś super płyn mający go zregenerować(wlewy z z solco itp),choć mechanik ci to odradza (lekarz ).


Ogólnie to wygląda mnie na Pomysł Miesiąca w tym dziale :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium