SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426220

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Brann a kiedy jakieś bieganie albo rower i fotki z terenu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Brann a kiedy jakieś bieganie albo rower i fotki z terenu?


Poważniejsze rowery i bieganie przekładam na początek marca:)

Wtedy zacznę przygotowywać się do zawodów MTB i maratonu Szczecińskiego ( jak kolano pozwoli, bo pomimo ze już długo nie biegam -boli)

Teraz wracam do pierwotnego planu i robię tą nieszczęsną siło-mase. Jem jak Król o staram się dużo dźwigać- choć po obwodzie pasa obawiam się że za mało dźwigam i jem za dużo. Trudno. Od marca zacznę zrzucać. Aktywności wytrzymałościowe/ aerobowe raczej won. Zostanie basen dwa razy w tygodniu żeby zupełnie się nie odzwyczaić od dłuższego wysiłku.

Upatrzyłem sobie parę szos. W przyszłym tygodniu obczaje na których ramach mi się dobrze siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozgrzewka: jak zawsze.

Drążek: 5x5

ławka: 5x5 (62,5 kg)

Siady 1x5 (60kg), 3x5(70kg) 1x5(72,5kg)

Wiosło 5x5 (60kg)

Dipsy 3x7.

Mimo braku regularności zaliczyłem progres. Ostatnio z tego co pamietam przy próbie 5x5 z 60 kg przy drugiej, trzeciej serii musiałem ściągać 2,5-5 kg. Dzis poszlo 62,5- 5 serii. Bez bólu.To stawia pod znakiem zapytania sens zmiany programu...bo skoro idzie to po co zmieniać.

Ze wzoru Ajazaego wychodzi ze moj hipotetyczny max na ławce to 72-75 kg. Czyli wynik o 5-7 kg przeszacowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
"Mimo braku regularności zaliczyłem progres" - patrz, a mnie ten gość (Mr Progres) omija szerokim łukiem. Co mu sie w blondynkach nie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Brann
.To stawia pod znakiem zapytania sens zmiany programu...bo skoro idzie to po co zmieniać.



Na Twoim stopniu zaawansowania i tak lepszego programu niz teraz robisz nie znajdziesz. Progresuj i ciesz sie chwila(jak minie bedziesz plakal no i kombinowal jak ci sie zechce).
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
"Mimo braku regularności zaliczyłem progres" - patrz, a mnie ten gość (Mr Progres) omija szerokim łukiem. Co mu sie w blondynkach nie podoba?


Z tego co pamiętam dość regularnie dokładałaś do MC i prawie weszłaś na moje ciężary. I to bez żadnych Wilksów Wiec progres był.


Fans- pewnie racja , dlatego jeszcze poczekam do ściany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaległe wczoraj:

15

Rozgrzewka: jak zwykle x2

MC : 3x15 (60kg)

OHP 1x15(25 kg) 2x15(27,5kg)

Wyciskanie fr. Leżąc- 1x15 . I podziękowałem za więcej. Triceps po przedwczorajszym nie doszedł do siebie.

Na koniec 15 minut brzucha.

Co najmniej do soboty DNT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj obudziłem się z bólem pleców w odcinku lędźwiowym i bólem barku. Ból pleców ograniczał moją mobilność- każdy skręt tułowia powodował ból. Ból barku dość intensywny ale tylko przy pod podnoszeniu ręki do góry. W związku z tym dałem sobie luz z siłownią i zrobiłem brzuch w domu.

Dzisiaj rano plecy znacznie lepiej. Bark niesety dalej ćmił. Dzis w planach była ławka 55kg x10 więc poratowałem się ketonalem.

I poszło bardzo przyzwoicie:

Rozgrzewka : jak zawsze

Drążek: 10/10/7/8

Siady: 4x10 (60kg)

Ławka 4x10 (55kg)

Zakroki ze sztangą na garbie 4x10(40 kg)

Wiosło 4x10 (40 kg)

Jutro miał być basen ale ze względu na bark raczej sobie odpuszczę.

Waga: 73



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
A wiesz po czym Cię tak złapało?


Stawiam że plecy od nieciekawej techniki ćwiczeń na brzuch -brzuch robię codziennie. Nie spinam go zawsze dostarczenie. Często ciągnę karkiem w ćwiczeniach pozycji poziomej. Przy kółku mocno obciążam odcinek lędźwiowy gdyż mięśnie brzucha mam pewnie za słabe. Fakt bolu przy skręcie tułowia kojarzy mi się tez z russian twistami

Bark nie wiem od czego. Boli tylko przy określonym kącie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium