SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ojanie, ja nie ględze, ja realnie oceniam możliwości :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12150 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131181
Brann
Ojanie, ja nie ględze, ja realnie oceniam możliwości :D
Kiepsko się oceniasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
krata w 3 miesiące jest spokojnie do osiągnięcia, pozostaje kwestia wyboru priorytetów i decyzja odnośnie kuchni, bo na oko to może być trudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Temat co roku nazywa sie.krata na lato,ale tak po prawdzie krata nie jest wymagana i wcale nie wygrywaja ci co ja maja w jednym slowie chodzi o redukcje i jezeli nie liczysz na wygrana to zrob to dla siebie a rywalizujac z innymi zawsze latwiej bo mobilizacja wieksza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
krata w 3 miesiące jest spokojnie do osiągnięcia, pozostaje kwestia wyboru priorytetów i decyzja odnośnie kuchni, bo na oko to może być trudne


Ale że w jakim aspekcie trudne? Utrzymanie ujemnego bilansu kalorycznego na "na oko" nie jest dla mnie trudne, bo wiedzialem przy redukcji ile jest w posiłkach które jadam (2000 kcal) i przy takiej kaloryczności posiłków na bank byłem na minusie. Ten sposób żywienia juz sobie przyswoiłem I przyzywczailem sie do niego Schody zaczynają sie kiedy chcialem byc na zerowym/dodatnim bilansie. Tu zaczyna sie "na oko". Zakładam ze moje zerowy bilans kaloryczny to ca.3200 kcal. Kilka razy randomowo liczyłem i wyszło mi ze jadam teraz od 2800- 4000. W kratkę w zależności od apetytu i czasu. A decyzja od odnośnie kuchni? Jaką w mojej sytuacji miałbym niby podjąć w kontekście kraty? No wiadomo -ma byc czysto, Więc cukry, wysoka glikemia i niektóre tłuszcze won. Ale zeby była krata, musza byc mięśnie - Wiec dodatni bilans. Żeby były widoczne trzeba zrzucić tłuszcz - Wiec ujemny. Mysle ze w mojej sytuacji nie ma cienia szansy na kratę.Gdybym miał masę mięśniowa i tłuszcz- tu redukcja. Gdybym nie mial masy i tłuszczu- wiadomo dodatni i budowanie. A ja mam mam niewiele mięcha a za to mam tluszcz.




Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-03-26 17:34:42

Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-03-26 17:52:38

Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-03-26 17:53:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
Brann - trochę kokietujesz - patrzac na ogólny stan sylwetki teraz to mieso tam jakieś siedzi. U męzczyzn bardziej sprawdza się powiedzenie, ze każdy ma kratę, tylko nie każdy umie ją odsłonić. U kobiet - chyba nie do końca. Ja w zeszłym roku zeszłam nisko z bf a kraty nie było. ALe mięsa tez ogólnie nie było.
Wydaje mi się, ze jest potencjał. Inne pytanie czy kratę chcesz? Czy to dla Ciebie ważne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
każdy ma mięśnie brzucha i w 3 miesiące da się je odsłonić z Twojego BF na tyle żeby była krata , robi się to głównie w kuchni na ujemnym bilansie ale też nie za bardzo ujemnym, najlepiej schodząc po trochu i dodając aktywności
przy "na oko" trudne jest "po trochu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy ważne ? Umiarkowanie. W tej chwili to nie priorytet, no ale skoro to mozliwe w trzy miesiące...to czemu nie:) I nie kokietuje -wiem ze tłuszczu ubyło bardzo i miecha troszku widac z perspektywy całej sylwetki ale akurat nie w okolicy brzucha. Owszem spadło mocno i tu ale oprócz luźnej skory jeszcze tam tłuszczu troche siedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kabo - U mnie BF idzie w parze z lużna skora. Do jakich rozmiarów musiałby urosnąć zeby wypełnić pusta przestrzeń i byc widoczne? Mission impossible:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po masie sie sie redukuje nabyty tłuszcz (którego z założenia przybyło mniej niz miesni)


Mniej tłuszczu niż mięśni na masie, śmiała teza.

A jeśli chodzi o redukcje, to przez trzy miesiące naprawdę sporo można zdziałać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium