SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że ja się nabijam? U mnie na siłowni dwa razy widziałem jak ktoś kucnął 110 i to raz w lustrze.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ruski czołg
Ja się nie nabijam. Biegać próbowałem i nic z tego nie wyszło przy dużo mniejszych predkosciach. Więc się wziąłem za przysiady


Jeżeli dobrze kojarzę to jakieś przymiarki do półmaratonu i były. Mi nie bardzo idzie i bieganie i przysiady, ale uparcie robię to i to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paawo
Że ja się nabijam? U mnie na siłowni dwa razy widziałem jak ktoś kucnął 110 i to raz w lustrze.




Ok, pawoo. Skoro się nie nabijasz to powiem Ci coś. To nie tempówki. To odpowiednio dobrana suplementacja podczas treningu ze sprawdzaniem maxa

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Brann
ruski czołg
Ja się nie nabijam. Biegać próbowałem i nic z tego nie wyszło przy dużo mniejszych predkosciach. Więc się wziąłem za przysiady


Jeżeli dobrze kojarzę to jakieś przymiarki do półmaratonu i były. Mi nie bardzo idzie i bieganie i przysiady, ale uparcie robię to i to


Przymiarki były ale chyba mam większe szanse, żeby siąść z 300kg niż półmaraton przetruchtać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brann
paawo
Że ja się nabijam? U mnie na siłowni dwa razy widziałem jak ktoś kucnął 110 i to raz w lustrze.




Ok, pawoo. Skoro się nie nabijasz to powiem Ci coś. To nie tempówki. To odpowiednio dobrana suplementacja podczas treningu ze sprawdzaniem maxa





Że co niby? Gazy?
Próbowałem i uwierz mi że gazy w żaden sposób nie przekładają się na prędkość. Za mały ciąg w stosunku do masy
Podobnie jak wzdęcia nie przekładają się na zmniejszenie masy zawodnika

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Brann
paawo
Że ja się nabijam? U mnie na siłowni dwa razy widziałem jak ktoś kucnął 110 i to raz w lustrze.




Ok, pawoo. Skoro się nie nabijasz to powiem Ci coś. To nie tempówki. To odpowiednio dobrana suplementacja podczas treningu ze sprawdzaniem maxa





Że co niby? Gazy?
Próbowałem i uwierz mi że gazy w żaden sposób nie przekładają się na prędkość. Za mały ciąg w stosunku do masy
Podobnie jak wzdęcia nie przekładają się na zmniejszenie masy zawodnika


Nad gazami nawet nie pomyślałem. Choć przyznam, ciekawa koncepacja, która mogłaby znaleźć uznanie, no nie wiem, w środowisku skoczków narciarskich


Zmieniony przez - Brann w dniu 2019-01-10 00:07:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
@Brann - to ma być właściwa suplementacja przedtreningowa? Fe, ile w tym cukru...

Ale piszac prawde - to najtańszy terapeuta i psycholog jakiego znam i zawsze ma dla mnie czas. Zdarza mi się korzystać z jego usług, ale wolę bardziej śniadą wersję:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
@Brann - to ma być właściwa suplementacja przedtreningowa? Fe, ile w tym cukru...

Ale piszac prawde - to najtańszy terapeuta i psycholog jakiego znam i zawsze ma dla mnie czas. Zdarza mi się korzystać z jego usług, ale wolę bardziej śniadą wersję:)


Ja tam wolę oldshoolowy cukier niż jakieś drogie żele z malto. Efekt z grubsza ten sam, taniej i przyjemność z tego jakaś A te trochę tłuszczu przy moim aktualnym bilansie i aktywności nie ma mi prawa krzywdy zrobić.


Pobiegane. Wpadła dyszka. Bez żadnych tempówek bo po wczorajszym trzeba było kulasom dać odpocząć







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok. Do niedzieli ładuje się węglami i będę się lenił. Trochę się porozciągam. Może na jakąś jogę się wybiorę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium