SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9

to chyba nie grozi, kulturyści to akurat w mniejszości zawsze byli w tym dziale,
zaraza bardziej się rozprzestrzenia

Ano zaraza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardziej chrupie niż trzeszczy W obu kolanach. Wyglada na to ze na jakiś czas zamienię się w kulturystę. Tak się składa ze dwa dni po tej półce jade do pracy. Nie mam zamiaru biegać w pracy z bolącym kolanem dopóki nie ograne USG albo rezo. Cholernie mi przykro z tego powodu bo wyglada na to ze będę mial minimum miesiąc przerwy:( W zamian biegania poczytam o treningach funkcjonalnych, rozciąganiu i innych pierdołach które do tej pory miałem w doopie. Będę tez kontynuował trening siłowy trzy razy w tygodniu. Trzeba będzie wypełnić jakoś czas który do tej pory był zarezerowany dla bieganka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Brann- leć, leć!
Może wylatasz dolegliwość do końca życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Brann- leć, leć!
Może wylatasz dolegliwość do końca życia.


No, bym był nieuczciwy jakbym nie powiedział, że to może być dobra rada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Brann szkoda Czasem lepiej odpuścić (napisała ta, co ledwo dziś chodzi ale jutro biegnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Brann szkoda czasami lepiej odpuścić
napisał ten który w piątek o 18-stej zerwał przyczep bicepsa a w niedzielę o 9-tej wystartował w MP w WL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Viki
Brann szkoda Czasem lepiej odpuścić (napisała ta, co ledwo dziś chodzi ale jutro biegnie )
Nie ten poziom i nie takie dolegliwości. Przyłożysz plaster (opatrunek) i możesz walczyć z przeszkodami oraz bólem.
Brann - ma uraz stwierdzony przez kompetentną osobę i bez sensu jest pokazywani chojractwa! Nawet jak ukończy bieg i mu się nic poważnego później nie stanie to dalej nie będzie wiedział na jaki wynik go stać!
Taki sprawdzian może sobie zrobić we własnym zakresie gdy będzie zdrowy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panie Janku. Wiem że ma Pan racje i że jest Pan głosem rozsądku.

Tylko że:

Tu nie o pokazywanie chojractwa chodzi. Ten bieg to jest coś co planowałem od bardzo, bardzo dawna. Jeszcze zanim założyłem tu dziennik. Jeszcze zaanim byłem w stanie przebiec dychę poniżej godziny. Trudno teraz zostać w domu. Tym bardziej kiedy się mieszka praktycznie przy trasie tej półki.
Nikomu nie zaimponuje- ani tu w dziale. Ani w domu. Żona na mnie psy wiesza.

Dzisiaj rano kiedy kolano spuchło i cholernie bolało wkurzyłem się ale i poczułem ulgę, bo dostałem jasną odpowiedz że w takim stanie nie mogę biegać. Teraz jest lepiej i w domu nie usiedzę. Pójdę, popatrzę, rozgrzeje się. I zobaczę co dalej. Może posłucham głosu rozsądku:)- czyli Pana.

Ja wiem że jestem liga osiedlowa - ale co z tego?Dla jednego jest ważne zloto na olimpiadzie, dla drugiego MP w wyciskaniu dla trzeciego mistrzostwa osiedlowe w ping-pongu. Dla mnie akurat ten bieg.


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-08-25 22:44:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żona na mnie psy wiesza.

Wrzuć film, bo mi się wierzyć nie chcę.

A co do rozsądku. może i racja. Tylko tak sobie myślę - dlaczego zapierdzielamy samochodem na ograniczeniu, chlamy alkohol niektórzy nawet po 200 browców, siedzimy po nocy na forum zamiast spać, smażymy żarcie na oleju, wszystko to wyczytałem na tym forum. I jeszcze o paru rzeczach jak acard i ketony nie wspomnę bo boję się reakcji.
To dlaczego mamy być tacy rozważni w sprawie bolących kolan?
A poza tym jak Brann sobie coś popsuję to ja z równym zacięciem co jego treningi, będę śledził rehabilitacje.







Zmieniony przez - paawo w dniu 2018-08-25 23:01:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Braan, rób swoje, ryzyko będzie twoje, bo życie to nie bajka nie głaszcze cie po jajkach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium