SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130921
Jazda w grupie wymaga chyba dużo uwagi na jadących obok?
Wrażenia pewnie podnoszą adrenalinę i endorfiny?

Gdy byłem nastolatkiem to w grupie rowerowej wjeżdżałem na Stadion Śląski - niezapomniany szum i napięcie nerwowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba zachować wzmożoną uwagę, jednak koniec końców czuję się znacznie bezpieczniej w grupie. Kierowcy okazują znacznie większy respekt wobec grupy niż wobec pojedynczego kolarza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Brann
Trzeba zachować wzmożoną uwagę, jednak koniec końców czuję się znacznie bezpieczniej w grupie. Kierowcy okazują znacznie większy respekt wobec grupy niż wobec pojedynczego kolarza.

Pewnie dlatego, że jednego kolarza łatwiej pobić i wrzucić do rowu

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Brann
Trzeba zachować wzmożoną uwagę, jednak koniec końców czuję się znacznie bezpieczniej w grupie. Kierowcy okazują znacznie większy respekt wobec grupy niż wobec pojedynczego kolarza.

Pewnie dlatego, że jednego kolarza łatwiej pobić i wrzucić do rowu



coś w tym jest. a tak serio- w samotnej drodze do Polic strąbili mnie kilkakrotnie- podejrzewam że irytuje ich fakt że obok jest ścieżka rowerowa(niestety z kostki- co za kretyństwo) a ja se 30-ką jadę asfaltem i mają dylemat na podwójnej ciągłej. Jadąc grupą - kierowcy grzecznie się za nami ciągną i jak jest okazja wymijają bez zbędnych nerwów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12115 Napisanych postów 30533 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130921
Brann - no to możesz liczyć się z mandatem! Wolę jeździć po kostce, która jest na mojej ścieżce rowerowej niż liczyć na szczęście nie potrącenia przez durnowatego kierowcę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Brann - no to możesz liczyć się z mandatem! Wolę jeździć po kostce, która jest na mojej ścieżce rowerowej niż liczyć na szczęście nie potrącenia przez durnowatego kierowcę.
Dlatego już na Police nie będę jeździł. Strona Niemiecka to raj dla cyklistów. Puste drogi(więcej pedałujących niż aut), gładki asfalt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Teraz rozumiem czemu będąc w Polsce, preferowałem treningi na trenażerze

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
Teraz rozumiem czemu będąc w Polsce, preferowałem treningi na trenażerze
W Norwegii rowerzyści i piesi to święte krowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Coś wiem na ten temat.
Swego czasu remontując przez pół roku klub w ścisłym centrum Oslo, jeździłem rowerem na zakupy łamiąc wszelkie przepisy drogowe z czego jazda pod prąd kwalifikowała się jako wykroczenie

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
....a i tak by się skończyło na pouczeniu:) Kiedyś rzuciłem w Policjanta portfelem. Podniósł i podał. Szkoda że jeszcze nie przeprosił :) W Polsce skończyłoby się zarzuatami za czynną napaść na funkcjonariusza


Tymczasem. Regeracyjne, konwersacyjne. Trochę asfaltu, trochę terenu. Garmin rwał i zgubił 0,5km- dlatego wrzucam z AW. Tętno 148 przy 5:40-5:50. Jestem zadowolony














Zmieniony przez - Brann w dniu 2019-04-21 10:00:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium