SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427232

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2196 Napisanych postów 6177 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311200
Deload jest programowy, po każdym trzecim tygodniu. Chociaż istnieje wersja co 6 tygodni, i tego bym się trzymał następnym razem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Paatik
To wyjdzie na to ze ja jedyna wolna od tego nałogu? Jeszcze w Kabo cała nadzieja....


Ja też z tych niepalących


Brann
Dobra. Zanalazłem sobie evencik na luty. Zobaczę jak z tym moim bieganiem w innych warunkach niż po płaskim i w kółko. Życiwówki czasowej to raczej nie zrobie. Nie wiem jeszcze czy 6 czy 12. Serce mówi 12, rozum -6. Zobaczymy:) http://extremewolf.pl


Ciekawy ten bieg i nawet nie daleko Jestem ciekawa co organizator miał na myśli pisząc: Cały dystans zawodnicy pokonują w minimalistycznym odzieniu. Jakoś mnie to odstrasza, przy kiepskiej pogodzie nawet 6km może być ciężkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki
Jestem ciekawa co organizator miał na myśli pisząc: Cały dystans zawodnicy pokonują w minimalistycznym odzieniu.


też mnie zaciekawiło i chyba znalazłem
extremewolf

Uczestnicy startują w biegu jedynie w szortach

mężczyźni spodenki krótkie lub 3/4 dopuszczamy kompresje na łydki, rękawiczki, czapka buuf na szyję
kobiety dopuszczamy koszulki z krótkim rękawkiem
...
Zgłaszający się do biegu uczestnicy oświadczają, że startują w biegu na własną odpowiedzialność oraz, że nie występują przeciwwskazania lekarskie i medyczne do udziału w Biegu Extreme Wolf, tj.: biegu w terenie leśnym, w zimie, przy niskiej temperaturze otoczenia i w minimalnej ilości odzieży, z możliwością zanurzenia się w jeziorze 2 km przed metą



Czyli bieg połączony z morsowaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@kabo9- nie wiem jaki jest sens:) Myślałem że deload jest integralną częścią planu pojawiającą się po każdym tygodniu "jedynek". Po waszej konwersacji widzę że jest troche inaczej. Niestety leń ze mnie i nie przeczytałem żadnej z książek Jima Wendlera. Korzystam z tabelki znalezionej w sieci.

@ajazy - do tej pory(od dwóch rundek) robiłem MC w zakresie 60-70 kg. Nie po to zeby robić wynik, ale po to zeby spróbować technicznie opanować te cwiczenie. Nie jestem pewien czy ten progres jest wynikiem prób z 60-70 czy raczej jest to wypadkowa pracy nad nogami gdzie całkiem, całkiem poszło do przodu plus pracy nad brzuchem ktory katuje w każdej wolnej chwili. Te 110 mnie bardzo miło zaskoczyło i trochę skompensowało brak postępow w benchu. Tak sobie pomyślałem żeby wreszcie ten MC troche poważniej traktować -stad pomysł na takie serie robocze. To co Ty sugerujesz to :65/70/75(plus 5 kg) - i w sumie też jest Ok.

Viki- cholera z tym odzieniem to nie doczytałem. I chyba nie tylko ja. Teraz juz wiem dlaczego na niektórych forach zestawy startowe ludzie chcą odsprzedać za pół ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
@Viki i Kabo - wiarę w ludzi mi przywróciliście:)
@Brann nie idź tą drogą! Mam na myśli te szorty w lutym. Wyłączy Cię to z treningów na kilka tygodni jak się pochorujesz, a ten fragment o jeziorze to wręcz obietnica przeziębienia lub czegoś gorszego. Po co to ludziom? Taka potrzeba adrenaliny w narodzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Paatik myślę, że dla kogoś kto regularnie morsuje taka kąpiel to nic strasznego. Morsowanie wcale gułpie nie jest, ma mnóstwo zalet (prozdrowotne). Ale bieg tylko w szortach na dystansie 12km czy nawet 6km może być nie lada wyzwaniem, szczególnie przy ujemnej temperaturze. Poza tym niektórzy lubią się sprawdzać i przekraczać własne granice, więc biorą udział w takich atrakcjach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik - przyjrzę się alternatywom biegowym w mojej okolicy na drugą połowę lutego- jeżeli będzie coś sensownego (tzn. Coś innego niż po płaskim) to rozważę. Średnio mnie kręci marznięcie. Jeżeli nic ciekawego nie znajdę - będę marzł. Ale do jeziora nie wlezę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607840
Brann a jakie okolice Cię interesują?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki - coś w promieniu 30 km od Szczecina :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i jest alternatywa :) https://www.facebook.com/BiegImJerzegoKortza/  Latanie bez koszulki w lutym to jednak durnota:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium