SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Wow ale zes kalorii wypalił ....
no, ja myśle że przy takim tętnie to te kcal powinno się podzielić przez dwa:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
"Siady natomiast BARDZO ciężkie i weszły na styk. Przy drugiej serii ostatnie repsy pchałem plecami. Potem było trochę lepiej. Mam nadzieje że ajazy za tydzień nie planujesz tu mi nic dorzucać . "

No jak nie jak tak Ale zmniejszymy powtórzenia. W końcu nie samymi piątkami człowiek żyje Na triceps w pn wybierz jedno ćwiczenie, ewentualnie najpierw dipsy a potem francuz mniejszym ciężarem. A że ławka mało wymagająca...to trening, nie zawody. Za 4 tygodnie musisz wycisnąć 77,5 albo 80...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wybitnie się dzisiaj nie chciało ruszyć dupy. Pospałem ładnie -bite 7,5 h - ale jakiś słaby się obudziłem. Do tego DOMSy na pośladach i plecach, trochę na klacie. Warunki na zewnątrz tragiczne- mokro, zimno i ślisko.

- [ ] Dwa herbatniki z miodem pozwoliły się zmobilizować. Podczas rozgrzewkowych skipów nastąpiłem na krawędź wyrwy w asfalcie i naciągnąłem sobie kostkę. Bolało jak cholera, ale po chwili przeszło. Pobiegłem. Po biegu było ok. Niestety teraz cała zewnętrzna cześć stopy boli i utykam. Mam nadzieje ze do pojutrza się rozejdzie.
- [ ] Planowo miało być 3x700. Wyszło słabo - ze względu na kiepskie warunki(ślisko jak cholera) i raczej średnie samopoczucie. Miały być poniżej 4:00 a wyszło jak wyszło.

1: 04:17

2: 04:10

3: 04:22











1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W każdym wiejskim sklepie (XXL) dostaniesz za jakieś 60-100NOK, nakładki na buty z kolcami.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
W każdym wiejskim sklepie (XXL) dostaniesz za jakieś 60-100NOK, nakładki na buty z kolcami.



Najbliższy xxl mam jakieś 10 km od siebie- więc na razie jest po za zasięgiem moich dystansów Tak po za tym myślisz że da się w tym komfortowo biegać? Co raz poważniej myśle o przeniesieniu się na bieżnie. Bieganie z gilem po pas jest mało zabawne i zwraca uwagę :'-(

Paatik - dlatego preferuję płaski równy asfalt a nie lasy jakieś gdzie czychają korzenie, szyszki i inne dziadostwo gotowe dokonać zamachu na moją kostkę teraz mnie zaskoczył śnieg który przykrył wyrwę w asfalcie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Gdybym miał biegać po lodzie, śniegu i błocie z gilem do pasa, a miałbym pod nosem bieżnię, wybrałbym bieżnię. I jak widać, nie mając pod nosem bieżni wybrałem rower

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Brann jak nie cierpię bieżni to w tych warunkach jakie obecnie są a z tego co piszesz to u Ciebie podobnie jak u mnie, chyba bym posłuchał Szajby i spróbował na bieżni. Szkoda ryzykować kontuzją. Ostatnio moich dwóch znajomych się poturbowało i mają chwilową przerwę od biegania.

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No jak się nic nie zmieni to będzie bieżnia. Tylko kurna- na silke mam 10 minut w jedna stronę. W obie 20 min- z przebraniem się i zainstalowaniem na bieżni będzie ze 30- tyle ile zwyczajowo ostatnio biegam. A czas u mnie jest mega deficytowym towarem.

Szajba - gdybym miał jakiegoś fatbike’az kolcami na podorędziu tez bym wybrał rower :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzis wg rozpiski
Rozgrzewka orbi: 8 min
2.
OHP
20 x 10
30 x 5
35 x 4
40 x 3
45 x 2
50 x 2

MC
60 x 5
75 x 3
95 4s x 5p
70 6s x 3p (EMOM)

Wiosło
3 x 10 (50,50,55kg)

Na koniec 20 minut brzucha od siebie.

I tak. OHP poszło lekko. Dodałem jednego repsa przy 50 od siebie.

MC - w sam raz.

Jutro chyba zabawa na bieżni z tętnem maksymalnym, a pojutrze kombinacje z FSQ.

Ps: myśle że polar h10 do spóły z endo mnie bezczelnie okłamują jeśli chodzi o tętno

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium