SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strasznie ale to bardzo strasznie utrudnianiacie podjęcia zdawałoby się banalnych decyzji żywniewowych.

W takim razie twarożkiem zaliczyłem falstart- trening za 2 h
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
paawo
Antos098
jak mamy rozmawiać powaznie

Po pierwsze po co poważnie a po drugie to musielibyśmy zacząć od Twojego dziennika.


Cóż....zboczenie zawodowe i pasja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607896
Brann
Strasznie ale to bardzo strasznie utrudnianiacie podjęcia zdawałoby się banalnych decyzji żywniewowych.

W takim razie twarożkiem zaliczyłem falstart- trening za 2 h


Zgadzam się, co by człowiek nie jadł to i tak znajdzie się jakieś badanie na "nie".
Jak ja czasem czytam, jak szczegółowe dyskusje wynikają z banalnych rzeczy to ręce opadają i jeść się odechciewa. Co za przyjemność z jedzenia jak się rozstrzasa każdy kęs pożywienia? Po co tak komplikować? Wychodzi na to że bez ważenia i liczenia żyć się nie da, bo to nie zdrowe, bo choroby, bo problemy...
Nie popadajmy w paranoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
Miód to glukoza i fruktoza:) Miękki ziemniak, biała buła??? Banan (dojrzały) też ma niezłe proporcje glukozy do fruktozy.
Ale czy to wszystko ma naprawdę znaczenie u osoby trenującej amatorsko? Jedz to co czujesz ze daje Ci tego kopa. Eksperymentuj - moze u Ciebie będzie to twarożek, a może chleb z miodem??/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
Viki
Brann
Strasznie ale to bardzo strasznie utrudnianiacie podjęcia zdawałoby się banalnych decyzji żywniewowych.

W takim razie twarożkiem zaliczyłem falstart- trening za 2 h


Zgadzam się, co by człowiek nie jadł to i tak znajdzie się jakieś badanie na "nie".
Jak ja czasem czytam, jak szczegółowe dyskusje wynikają z banalnych rzeczy to ręce opadają i jeść się odechciewa. Co za przyjemność z jedzenia jak się rozstrzasa każdy kęs pożywienia? Po co tak komplikować? Wychodzi na to że bez ważenia i liczenia żyć się nie da, bo to nie zdrowe, bo choroby, bo problemy...
Nie popadajmy w paranoje


a właściwie to co Wam dają te badania?
mi one nigdy NIC nie dały. Nauka o człowieku, o procesach biochemicznych i chemicznych - TAK, bardzo dużo, ale badania na grupach osób? Nic.
Zawsze najlepszą pracą badawczą jest nasz organizm i nasze postępowanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Antos098

a właściwie to co Wam dają te badania?
mi one nigdy NIC nie dały. Nauka o człowieku, o procesach biochemicznych i chemicznych - TAK, bardzo dużo, ale badania na grupach osób? Nic.
Zawsze najlepszą pracą badawczą jest nasz organizm i nasze postępowanie

Łojezu,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12214 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627810
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra . Za 30 min trening. Zaryzykuje z bananem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Był banan, była moc.

10-ki. Krotko ale za to intensywnie( 125bpm). Przerwy między ćwiczeniami i seriami 45 -60 sek.

Rozgrzewka:

Orbi 7 minut

Siady

4x10 (45 kg)

Wiosło z nadchywtem 4x10(35kg)

WL 4x10 (45kg)

Drążek 10/10/7/5

Wykroki ze sztanga na garbie 3x10 (40 kg)

Jutro spokojna dyszka. No chyba ze po 5 km będzie się kręciło koło 23 min to będzie mniej spokojna





Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-07-29 20:58:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brann
Jutro spokojna dyszka. No chyba ze po 5 km będzie się kręciło koło 23 min to będzie mniej spokojna

A dlaczego w ciężarach masz plan i się go trzymasz a bieganie jak wyjdzie, tak wyjdzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium