SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 428092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przed snem przygotowałem sobie ze stołówki 30 gr miodu i 30 gr masła orzechowego jako poranny posiłek i boost przed treningiem. Obudziłem się w nocy ( znaczy w środku dnia bo pracuje na nocki )i wszystko zeżarłem. Nauczka żeby żarcie na rano chować do lodówki a nie kłaść obok łóżka na wyciągnięcie ręki.
Kolano boli, zaczyna pobolewać tez drugie. Musiałem założyć znowu stabilizator. Muszę jak najszybciej ogarnąć rower. Na jesień. Bo inaczej kociokwiku dostanę i się spasę jeżeli nie zorganizuje sobie jakiejś wytrzymałościowej aktywności.

5-ki

Rozgrzewka:

Pajace/sprint w miejscu/przysiady sumo z kettlem(15)/ wymachy oburącz kettlem/pompki(10)

Trzy takie obwody- całość 12 min.

MC 5x5 (80kg)- próbowałem kombinować z klasykiem.

OHP 5x5 (32,5 kg), 1x5 (35kg)

Wiosło nadchwytem 5x5 (55kg)

Francuz leżąc 5x5 17,5 kg+ gryf

Trochę bawiłem się w uginanie bicepsa. Wreszcie jestem w stanie ugiąć 20 kg:) w październiku moje możliwości kończyły się na 14.


Zapomniałem zrobić szrugsów:(

Dzisiaj w pracy standardowo rolka, piłeczka, rozciaganie kulasów i pasma biodrowo- piszczelowego. Rehab pełną gębą.
W pracy trochę się nudzę wiec ściągnąłem sobie apke „kaloryfer w 30 dni”





Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-09-08 19:35:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12218 Napisanych postów 22075 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627844
„Zapomniałem zrobić szrugsów:(” - chyba to jakoś przeżyjesz. Nie jest to chyba najistotniejszy punkt programu.... i nie wiem dlaczego ale mam mało szacunku do tego ćwiczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6191 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311286
Paatik
„Zapomniałem zrobić szrugsów:(” - chyba to jakoś przeżyjesz. Nie jest to chyba najistotniejszy punkt programu.... i nie wiem dlaczego ale mam mało szacunku do tego ćwiczenia...


To jest bardzo istotne ćwiczenie...pomaga w wyciskaniu no i od razu informuje...oho, ten gość trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szrugsy włączyłem stosunkowo niedawno do teningu bo chyba w maju. W sumie tak na pałę. Okazało się że wywołują za każdym razem dość silne DOMSy- dlatego zostały na stałe. Dla mnie Silniejsze DOMSy to oznaka ze coś jest tam zaniedbane i trzeba to rozruszać. Tak samo miałem wykrokami ze sztanga na garbie (40kg). Przez dwa, trzy miesiące wiecznie obolała doopa. Po trzech miesiącach było już ok. Swoją droga wykroki zaniedbałem i trzeba do nich wrócić. Pewnie znów zad będzie bolał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ajazy
Paatik
„Zapomniałem zrobić szrugsów:(” - chyba to jakoś przeżyjesz. Nie jest to chyba najistotniejszy punkt programu.... i nie wiem dlaczego ale mam mało szacunku do tego ćwiczenia...


To jest bardzo istotne ćwiczenie...pomaga w wyciskaniu no i od razu informuje...oho, ten gość trenuje

niestety są i skutki uboczne - nie zapinam się pod szyją w żadną koszulę, nawet z czasów grubasa jak na dole mam spadochron
ale warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131244
Nie podobają mi się nadmiernie rozwinięte kaptury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Brann
. Tak samo miałem wykrokami ze sztanga na garbie (40kg). Przez dwa, trzy miesiące wiecznie obolała doopa. Po trzech miesiącach było już ok.


Bo trzeba progresować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Nie podobają mi się nadmiernie rozwinięte kaptury.
. Mi co kowlwiek nadmiernie rozwiniętego jeszcze dłuuuuugo nie grozi Co najwyżej bojler jeśli przy tej sile przesadzę z nadwyżka kcal Fans -no trzeba, trzeba- ale przy ujemnym bilansie, ilosci bieganiny i innnej aktywności dokładanie cokolwiek do czegokolwiek w pewnym momencie stało się niemożliwe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
W kwestii tego MTB.
Planujesz zakup nowego roweru?
Czemu akurat MTB? Może Gravel?

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nowy raczej. Budżet: do 4000 . Myślałem o gravelu- ze względu na to gdzie mieszkam wydaje się bardziej się logicznym rozwiązaniem. Jakiś wymagających gór to ja w zachodniopomorskim nie mamGravel jest spoko, bardzo uniwersalny, można se i po szosie pojeździć i po leśnych dróżkach. Problem w tym że mi majaczy pod czaszką bardziej agresywna jazda i boli mnie brak amortyzownego widelca. A po szosach nie mam zamiaru jeździć - boje się:) Tutystyki rowerowej na dzień dzisiejszy tez nie mam zamiaru uprawiać -nie mam z kim. Potrzebuje roweru po to żeby wyjść z domu na dwie godziny zczochrać i wyżyć się na maxa i grzecznie wrócić pod strzechę. Brak amortyzacji może to czochranie skutecznie ograniczać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium