SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
a ja tam czuję się bezpieczniej w lesie na góralu niż na szosie wśród wariatów
więc z tą głową bez zmartwień to bym nie przesadzał jak kolejny TIR Cię wyprzedza na żyletki


No ten aspekt mnie mocno zniechęcał do szosy. Gadałem nieco z lokalnymi kolarzami- i większość z nich jeździ na Niemcy bo tam kierowcy bardziej kulturni i jest zwyczajnie bezpieczniej. No i równiejszy ten niemiecki asfalt Do granicy mam 7-10 km:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Jawor50
kabo9
a ja tam czuję się bezpieczniej w lesie na góralu niż na szosie wśród wariatów
więc z tą głową bez zmartwień to bym nie przesadzał jak kolejny TIR Cię wyprzedza na żyletki


Kabo bo Ty chcesz jeżdzić szosą S-ką --a tyle jest dobrze utrzymanych bocznych dróg


Gdzie tam S-ką , jak wyskakiwać na szosówce za kilka tysi to A tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Brann
kabo9
a ja tam czuję się bezpieczniej w lesie na góralu niż na szosie wśród wariatów
więc z tą głową bez zmartwień to bym nie przesadzał jak kolejny TIR Cię wyprzedza na żyletki


No ten aspekt mnie mocno zniechęcał do szosy. Gadałem nieco z lokalnymi kolarzami- i większość z nich jeździ na Niemcy bo tam kierowcy bardziej kulturni i jest zwyczajnie bezpieczniej. No i równiejszy ten niemiecki asfalt Do granicy mam 7-10 km:)


Moja ślubna, z punktu widzenia neurologa powiedziała mi kiedyś, że kolarstwo szosowe uprawiane rekreacyjnie to jedna z najbardziej niebezpiecznych aktywności fizycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
ajazy
Moja ślubna, z punktu widzenia neurologa powiedziała mi kiedyś, że kolarstwo szosowe uprawiane rekreacyjnie to jedna z najbardziej niebezpiecznych aktywności fizycznych


Ajazy poinformowałeś małżonkę że planujesz zakupić szosówkę za 10tys ,do celów rekreacyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Absolutnie nie mam takich pomysłów Lubię rower, ale na zasadzie las, góry, kamienie, strumyki A stwierdzenie padło w trakcie perorowania mi o szkodliwości boksu tajskiego (po czym sama przyznała, że z punktu widzenia urazów głowy kolarstwo szosowe jest bardziej niebezpieczne na poziomie amatorskim )
Jakbym miał wolną dychę, to ławkę bym nabył taką, gdzie mi przy mostku dupa nie wpada w przerwę między siedziskiem a leżanką...czyli płaską, odpowiednio wysoką, szeroką i z zabezpieczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Absolutnie nie mam zamiaru uświadamiać żony ile wydaje na różne rzeczy. Skutkowałoby to długim okresem „cichych dni”. Ja kupuje na promocjach za pół darmo. Za treka oficlanie dałem tysiąc pińćset . A o szosie wogole nie mam zamiaru wspominać. Upłynnienie mojego miejskiego rumaka i dalej będą dwa rowery na strychu. Może nie zauważy różnicy. A jakby co to powiem ze wymieniłem z niewielką dopłatą mojej strony Zreszta punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kilka miesiący temu żona wymyśliła sobie blender Kielichowy za 2 tys. Nie byłem w stanie pojąć po tyle mam wydawać na urządzenie z którego korzysta się okazjonalnie i można kupić je za 200 zł. No, ale miała tam jakieś argumenty. Teraz za każdym razem wchodzę do kuchni, widzę blender za 2 tysiące, zgrzytam zębami i codziennie pytam się „po co”.Jako że jestem dobrym, kochającym mężem - nie chce dostarczać podobnych emocji mojej żonie. Ajazy, kabo - nie ułatwiacie.


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-12-01 11:45:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Brann aż zazdroszczę tak korzystnych z dużą promocją zakupów ,a może szanowną małżonkę po zakupie szosy gdy zapyta, poinformujesz że za to że zakupiłeś rower akurat tej marki to dopłacili Ci tysiaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Brann aż zazdroszczę tak korzystnych z dużą promocją zakupów ,a może szanowną małżonkę po zakupie szosy gdy zapyta, poinformujesz że za to że zakupiłeś rower akurat tej marki to dopłacili Ci tysiaka
lepiej nie. Od razu tego tysiaka musiałbym oddać na jakieś nowe płytki w łazience czy jakaś inna niepotrzebna nikomu głupotę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jawor50
Brann aż zazdroszczę tak korzystnych z dużą promocją zakupów ,a może szanowną małżonkę po zakupie szosy gdy zapyta, poinformujesz że za to że zakupiłeś rower akurat tej marki to dopłacili Ci tysiaka


Jawor. Paczaj tu: https://m.olx.pl/oferta/rower-szosowy-cube-sl-disc-ultegra-r8000-carbon-53cm-45-CID767-IDxyoP2.html/#position=1&page=1

Patrząc na osprzęt (koła fulcrumy, nowa full ultegra, rama carbon) to faktycznie za pol darmo . Malowanie tylko takie se. W poniedziałek kontaktuje się ze sprzedawca :)

Tak się łowi okazje


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-12-02 11:56:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Brann
Jawor50
Brann aż zazdroszczę tak korzystnych z dużą promocją zakupów ,a może szanowną małżonkę po zakupie szosy gdy zapyta, poinformujesz że za to że zakupiłeś rower akurat tej marki to dopłacili Ci tysiaka


Jawor. Paczaj tu: https://m.olx.pl/oferta/rower-szosowy-cube-sl-disc-ultegra-r8000-carbon-53cm-45-CID767-IDxyoP2.html/#position=1&page=1

Patrząc na osprzęt (koła fulcrumy, nowa full ultegra, rama carbon) to faktycznie za pol darmo . Malowanie tylko takie se. W poniedziałek kontaktuje się ze sprzedawca :)

Tak się łowi okazje


Brann opisz bardziej szczegółowo u mnie wyświetla " Szukaliśmy tej strony ale nie ma jej w naszym serwisie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium