SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
A Ciebie w domu na wigilii nie ma, ze tak planujesz na "jutro i pojutrze"?


Nie ma Podczas gdy wszyscy tutaj będą się obżerać na święta ja będę robił formę, a co!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
O kurczę, pechowo! Ale na Sylwka chociaz w domu bedziesz?
A z tą formą to niezły pomysł - tylko tutaj 25 i 26 wszelkie siłki zamknięte (przynajmniej moje okoliczne, wszytskie sprawdziłam). Mi zostanie osiedlowa, a Tobie bieganie?? No i jutro jeszcze niektóre otwarte do 12 lub 14.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
O kurczę, pechowo! Ale na Sylwka chociaz w domu bedziesz?
A z tą formą to niezły pomysł - tylko tutaj 25 i 26 wszelkie siłki zamknięte (przynajmniej moje okoliczne, wszytskie sprawdziłam). Mi zostanie osiedlowa, a Tobie bieganie?? No i jutro jeszcze niektóre otwarte do 12 lub 14.



ITrain na którą chodzę jest siłką bez obsługi( wejście na kartę) , otwarta 24h/365 dni. Pechowo -nie pechowo. Jakoś tak święta średnio lubię. Za to święta w pracy wychodzą niezwykle korzystnie finansowo:)

Na nowy rok już będę i z pewnością sobie odbije. Już bez tego całego przedświątecznego stresu :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
No to powiem Ci, ze całkiem niezły picture tych Twoich świąt mi sie maluje... Właściwie to bym się zamieniła, tylko na moment rozpakowywania prezentów chciałabym w domu być:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5-ki

Rozgrzewka :

Orbi 5 min

ławka: 5x5 (62,5kg)

Siad 5x5 (75kg)

Drążek 10/8/6/6/6

Na wiosło nie starczyło sił:)

Wesołych Świąt wszystkim i dobranoc:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
5
Na wiosło nie starczyło sił:)


przy takim nastawieniu to Ty masy i siły nie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
Brann
5
Na wiosło nie starczyło sił:)


przy takim nastawieniu to Ty masy i siły nie zrobisz



No ale co ja zrobię że nie starczyło :) Nie ukończyłem pierwszej serii. Po podciaganiach łapska zbyt zmęczone i podszedłem do wiosła zbyt szybko . Może gdybym odpoczął dłużej byłoby coś z tego, ale już nie było czasu. Wybrałem 6 godzin snu:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12141 Napisanych postów 30549 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131074
kabo9
Brann
5
Na wiosło nie starczyło sił:)
przy takim nastawieniu to Ty masy i siły nie zrobisz
Co Ty od niego chcesz?!
Wydał z siebie wszystkie siły a Ty jakieś czarnowidztwo uprawiasz.
Masa idzie i widać ją na zamieszczonym zdjęciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
kabo9
Brann
5
Na wiosło nie starczyło sił:)


przy takim nastawieniu to Ty masy i siły nie zrobisz



No ale co ja zrobię że nie starczyło :) Nie ukończyłem pierwszej serii. Po podciaganiach łapska zbyt zmęczone i podszedłem do wiosła zbyt szybko . Może gdybym odpoczął dłużej byłoby coś z tego, ale już nie było czasu. Wybrałem 6 godzin snu:)


jeżeli nie jesteś w stanie zrealizować treningu to znaczy że:
a) trening jest źle dobrany
b) obciążenia są źle dobrane
c) za mało regeneracji
d) za mało jedzenia
e) za mało determinacji
niepotrzebne skreślić

żeby zrobić siłę i masę to trzeba zapyerdalać, samo się nie zrobi
budowanie jest dużo trudniejsze niż redukcja i bieganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
kabo9
Brann
5
Na wiosło nie starczyło sił:)
przy takim nastawieniu to Ty masy i siły nie zrobisz
Co Ty od niego chcesz?!
Wydał z siebie wszystkie siły a Ty jakieś czarnowidztwo uprawiasz.
Masa idzie i widać ją na zamieszczonym zdjęciu.


powiadasz że widać na zdjęciu, OK
nie wypada mi polemizować, w końcu Ty jesteś moderatorem i fachowcem od budowania masy


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2018-12-25 12:03:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium