SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
zabawa sie zaczyna jak wlasnie stanie
zaczyna sie kombinowanie jak to ugryzc opcje sa 2 !
1 Bedziesz kombinowal
2 Odpuscisz
ja stoje od 6 miesiecy z siadem , i... siadam dalej , bedzie nie bedzie , ruszac sie trzeba ! a ze czlapaki rosna od siadania ,to inna sprawa
dojdzie do tego ze bedzie Ci zle jak sie nie poruszasz I to jest CEL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Też myślę tak jak KEBUL - walczyć aż się przełamie zastój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brann
Ale niestety rychło stanie. Bo przy ujemnym bilansie kalorycznym(mimo ze niewelki) mięśnie mi nie urosną. Ale może bedą silniejsze.



No, co zrobić. Podobnie jak u Ciebie, ujemny bilans, 30kg wypaliło,trening ten sam i jak w przysiadzie na 205kg stanęło tak nie chce ruszyć dalej. Ale w końcu ruszy, bo już jestem na dodatnim bilansie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fanslaska
Brann
Ale niestety rychło stanie. Bo przy ujemnym bilansie kalorycznym(mimo ze niewelki) mięśnie mi nie urosną. Ale może bedą silniejsze.



No, co zrobić. Podobnie jak u Ciebie, ujemny bilans, 30kg wypaliło,trening ten sam i jak w przysiadzie na 205kg stanęło tak nie chce ruszyć dalej. Ale w końcu ruszy, bo już jestem na dodatnim bilansie.


Dzielą nas galaktyki. Twoja podłoga to moj bardzo wysoki sufit :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Te zmiany dietetyczne to mi się osobiście nie podobają. Nie zapomnij dać sobie jednego dnia w tygodniu na ładowanie węgli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brann
fanslaska
Brann
Ale niestety rychło stanie. Bo przy ujemnym bilansie kalorycznym(mimo ze niewelki) mięśnie mi nie urosną. Ale może bedą silniejsze.



No, co zrobić. Podobnie jak u Ciebie, ujemny bilans, 30kg wypaliło,trening ten sam i jak w przysiadzie na 205kg stanęło tak nie chce ruszyć dalej. Ale w końcu ruszy, bo już jestem na dodatnim bilansie.


Dzielą nas galaktyki. Twoja podłoga to moj bardzo wysoki sufit :)


E tam, jakby wczoraj miałem podobne dylematy i ciężary. Jutro Ty będziesz robił za eksperta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Te zmiany dietetyczne to mi się osobiście nie podobają. Nie zapomnij dać sobie jednego dnia w tygodniu na ładowanie węgli...


Trudno mi się żywic na wyjezdzie. Była sugestia wywalenia węgli to wywaliłem owoce(jabłko,banan, mix arbuzowo-mangowy), rodzynki i miód . Czyli wszystkie cukry i wysoką glikemię. Po powrocie do domu powrócę do normalnej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Na redukcji to rodzynki w ogóle nie są potrzebne. Nawet wyrzutke owoców rozumiem - ale jak Ci wyszła monodieta białkowa - to węgli złożonych tez coś nie widać ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311151
Ja Was z tymi dietami to podziwiam, serio.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Na redukcji to rodzynki w ogóle nie są potrzebne. Nawet wyrzutke owoców rozumiem - ale jak Ci wyszła monodieta białkowa - to węgli złożonych tez coś nie widać ...


Uchowało się 100-200 gr warzyw do obiadu. Surowe; pomidor,cebula, ogórek albo gotowane :kalafior z brokuła i marchewka. I tyle :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium