SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pff... pomyłka. Te akurat zdj. autorstwa Eryka Witka ktory jest równie dobrym fotografem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj zakończony tydzień jedynek. O ile bench ładnie poszedł to nogi jakoś mocno osłabły. I juz widzę to od kilku treningów. Przy 1+ zalewdwie trzy powtórzenia z 60 kg. Przy ostatniej serii "do bólu" - zaledwie 8 (47,5kg). Może nogi za mocno męczę bieganiem. Nie wiem. W każdym razie watpię czy do nóg dołożę kolejne 5 kg przy kolejnym cyklu 5/3/1. Zakończyłem wyciskaniem francuzkim leżąc (sztangielka łamana 4 serie 10 powtórzeń 10 kg)...i na bieżnie już nie było weny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W poniedziałek był ostani dzień deload. Przed samym treningiem zaczęło mnie boleć gardło. Zalapalem coś od syna ktory choruje. Miałem zakończyć interwałami na bieżni ale tylko dwa podbiegi i zszedłem. We wtorek tak juz się rozkręciło gardło że nie mogłem przełykać ani jeść. W środę to samo i zrobiłem tylko trening w domu 25 minut: krodylki, pompki, kółko i inne takie tam pierdoły. Dzisiaj poszedłem do lekarza...i okazało się że gardło zupełnie czyste a problemy z przełykaniem wynikają z zapalenia węzłów chłonnych które są bardzo powiększone. Dostałem antybiotyk i polazłem na trening bo pomimo bólu w okolicach gardła to sie całkiem dobrze czuję. Zrobiłem pierwszy dzień piątek i od razu sprawdzilem maksy. I same niespodzianki. Myślałem ze do nóg nic nie dołożę bo Ostanio słabo szło... a tu max 80(z 70), bench natomiast dobrze żarł ...i lipa. 65 jak jest tak było. Mimo tego dołożyłem do kolejnej rundki 2,5 kg. OHP 50(z 45) ...i chyba poszłoby wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311267
"Przy 1+ zalewdwie trzy powtórzenia z 60 kg" Czyli dobrze dobrany ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O Ty, a mnie do dziesięciu goniłeś. Projekt zajechać fansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
fanslaska
O Ty, a mnie do dziesięciu goniłeś. Projekt zajechać fansa


Bo ty miałeś program specjalnie dla Kosmitów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Brann
Wczoraj zakończony tydzień jedynek. O ile bench ładnie poszedł to nogi jakoś mocno osłabły. I juz widzę to od kilku treningów. Przy 1+ zalewdwie trzy powtórzenia z 60 kg. Przy ostatniej serii "do bólu" - zaledwie 8 (47,5kg). Może nogi za mocno męczę bieganiem. Nie wiem. W każdym razie watpię czy do nóg dołożę kolejne 5 kg przy kolejnym cyklu 5/3/1. Zakończyłem wyciskaniem francuzkim leżąc (sztangielka łamana 4 serie 10 powtórzeń 10 kg)...i na bieżnie już nie było weny.


Dokładaj, dokładaj . Jak przy 1+ zrobisz tylko jedno powtórzenie to wtedy będziesz korygować. Dopóki idzie to dawaj do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311267
fanslaska
O Ty, a mnie do dziesięciu goniłeś. Projekt zajechać fansa


A nie...miało być 1+...a że Ty nap*****lałeś jak maszynka, to nie moja wina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Brann
Wczoraj zakończony tydzień jedynek. O ile bench ładnie poszedł to nogi jakoś mocno osłabły. I juz widzę to od kilku treningów. Przy 1+ zalewdwie trzy powtórzenia z 60 kg. Przy ostatniej serii "do bólu" - zaledwie 8 (47,5kg). Może nogi za mocno męczę bieganiem. Nie wiem. W każdym razie watpię czy do nóg dołożę kolejne 5 kg przy kolejnym cyklu 5/3/1. Zakończyłem wyciskaniem francuzkim leżąc (sztangielka łamana 4 serie 10 powtórzeń 10 kg)...i na bieżnie już nie było weny.


Dokładaj, dokładaj . Jak przy 1+ zrobisz tylko jedno powtórzenie to wtedy będziesz korygować. Dopóki idzie to dawaj do przodu


No dołożę, dołożę. Bo okazało się że nogi jednak po ostatniej rundce potrafią wiecej. Ku mojemu zdziwieniu. Za to bench z którym wiązałem nadzieje na minimum 70 zupełnie zdechł. Ale i tak dołożę do niego 2,5 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2211 Napisanych postów 6190 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311267
No i masz baby placek...program prosty jak konstrukcja cepa, a wyniki idą. Fajnie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium