SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 426358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22011 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
Oba?:)
no nie da rady, odbywają się jednocześnie na tej samej trasie . Normalnie pisałbym pisałbym się na Olimpijke bez zastanowienia ale martwi mnie 1,5 km na otwartym akwenie. Z drugiej strony 5 km biegu i 20 km na rowerze przy sprincie to cholernie mało i żadna atrakcja.


Zmieniony przez - Brann w dniu 2019-02-26 12:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22011 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paatik
A jak Twoje pływanie? Byłby basen to byś się pisał, czy generalnie to 1,5km wydaje sie nie do pokonania?



Na basenie zdarzało mi się pływać 1500 czy 2000 metrów. Czasowo tragedii teoretycznie tez nie ma bo z dużym zapasem się mieszczę w limicie czasowym Problem w tym że w basenie jest chwila odpoczynku chociażby na nawrocie- na otwartym płynie się cały czas. I to może być już insza inszość. Generalnie nigdy nie pływałem zbyt dużo na akwenach otwartych. Do tego moja technika a co za tym idzie ergonomia pływania.... żeby utrzymać przyzwoite tempo wykonuje zbyt dużo niepotrzebnych ruchów i zużywam na to zbyt dużo energii. Z trzech „dyscyplin” to pływanie da mi najbardziej w kość. A to od niej się zaczyna cała zabawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22011 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627446
Dobra - czyli pływać umiesz, nie utoniesz - mogę Ci napisać szczerze co myślę. Młody chłop jesteś - jak ryzykować z sensem to kiedy? Dawaj tą olimpijkę - przynajmniej będziesz miał adrenalinę i albo dumę nieziemską, albo poczucie, ze przynajmniej nie stchórzyłeś i poszedłeś na całość (nie komentować mi tu brzydko tego ostatniego związku frazeologicznego).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Racja :) W najgorszym razie jak mnie zmęczy za szybko mój mało ergonomiczny kraul zawsze jest jeszcze opcja „piesek” i jakoś dobije do końca. Pianka podobno tez nieco ułatwia pływanie i może nie będzie tak źle. Rejestruję się na olimpijke. Trzeba zacząć pedałować - bo rower w lesie, ale zdaje się że rower to takie łatwiejsze bieganie wiec do czerwca się ogarnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Brann popieram Paatik
A to jest w czerwcu? Bedzie okazja potrenować pływanie i nawet na otwartej wodzie będzie czas spróbować. A odpoczywać można np. na plecach Ja tak zawsze robię jak nie mam już siły pływać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki
Brann popieram Paatik
A to jest w czerwcu? Bedzie okazja potrenować pływanie i nawet na otwartej wodzie będzie czas spróbować. A odpoczywać można np. na plecach Ja tak zawsze robię jak nie mam już siły pływać


16 czerwca. Tez myślałem o grzbiecie żeby odpocząć i tak robię na basenie, tylko ze na basenie jest tor wiec nie da rady zboczyć z kierunku ....na otwartym no cóż przerzucając się na plecy mogę zacząć płynąc w inna stronę Właśnie klepnąłem olimpijke. Wóz albo przewóz. Bez żadnych ambicji na wynik- byleby ukończyć w regulaminowym czasie .Obczaiłem - będę akurat w PL:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche dołożyłem powtórzeń do roboczych w WL.

Orbi 6 min;

1.WL
20 x 10
30 x 6
40 x 4
52,5 4s x 8p
60 2s x 3p

WLW / bic uginanie przedramion
40 x 8/ 4 x 12 (20 kg)
45 x 6
47,5 x 4
50 x 4

Wyciskanie sztangi siedząc zza karku
1x10p (20 kg)
1x8p (25 kg)
3x10p (30 kg)
2x8p(30kg)

Fr. Leżąc

2x10p (17,5 kg plus gryf łamany ) i nie chciało wejść więcej.

Jutro regeneracyjny lekki bieg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
Viki
Brann popieram Paatik
A to jest w czerwcu? Bedzie okazja potrenować pływanie i nawet na otwartej wodzie będzie czas spróbować. A odpoczywać można np. na plecach Ja tak zawsze robię jak nie mam już siły pływać


16 czerwca. Tez myślałem o grzbiecie żeby odpocząć i tak robię na basenie, tylko ze na basenie jest tor wiec nie da rady zboczyć z kierunku ....na otwartym no cóż przerzucając się na plecy mogę zacząć płynąc w inna stronę Właśnie klepnąłem olimpijke. Wóz albo przewóz. Bez żadnych ambicji na wynik- byleby ukończyć w regulaminowym czasie .Obczaiłem - będę akurat w PL:)


piankę do pływania już masz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium