SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Brann- Headlong

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 427201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627636
Brann - sto stron dziennika minęło, a tu się tak profesjonalnie zrobiło:) Patrz, a pamiętam jak założyłes dziennik i wszyscy Cię "próbowali" - czy rokujesz na stałe, czy znikniesz jak wielu.
Biegacz rośnie. A za kolejne 100 stron będziemy triatlonistę mieli...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szajba- stopy w pozycji neutralnej idą trochę do zewnątrz , co jest chyba normą. Czyli mam farta, ok:) Więc budżetowe Ascisy będą si?
Te zdzieranie pięt to też norma?

Viki- pewnie mas racje ale jak kupię jeszcze jedna parę butów żona mnie zamorduje. Mam więcej butów od niej i twierdzi ze już nie ma miejsca

Paatik- no cóż, dałem się sprowokować i zostałem :) Bodybuilder nie, siłacz nie.... wiec może biegacz. Przynajmniej do września a potem rewizja kierunku. Lubię biegać, nie mam predyspozycji siłowych ale kondycyjnie jest nienajgorzej. Na razie jeszcze się bawię różnymi rzeczami i trudno mi ustalić konkretny priorytet. Najbardziej przekonuje mnie Szajbowe podejście że najkorzystniej po trochu rozwijać się we wszystkich kierunkach dbając o sprawność jako całokształt.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Brann
Bodybuilder nie, siłacz nie.... wiec może biegacz. Przynajmniej do września a potem rewizja kierunku. Lubię biegać, nie mam predyspozycji siłowych ale kondycyjnie jest nienajgorzej. Na razie jeszcze się bawię różnymi rzeczami i trudno mi ustalić konkretny priorytet. Najbardziej przekonuje mnie Szajbowe podejście że najkorzystniej po trochu rozwijać się we wszystkich kierunkach dbając o sprawność jako całokształt.

to wszystkiego po trochu to się podobno crossfit nazywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
Brann
Bodybuilder nie, siłacz nie.... wiec może biegacz. Przynajmniej do września a potem rewizja kierunku. Lubię biegać, nie mam predyspozycji siłowych ale kondycyjnie jest nienajgorzej. Na razie jeszcze się bawię różnymi rzeczami i trudno mi ustalić konkretny priorytet. Najbardziej przekonuje mnie Szajbowe podejście że najkorzystniej po trochu rozwijać się we wszystkich kierunkach dbając o sprawność jako całokształt.

to wszystkiego po trochu to się podobno crossfit nazywa



Crossfitowiec? To jakaś pośrednia forma między ujaranym fanem rockabilly a triathlonista?


Zmieniony przez - Brann w dniu 2018-08-06 23:03:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
To że się pieta ściera znaczy tylko tyle że lądujesz bardziej lub mniej na pięcie. Szukaj butów neutralnych z dobrą amortyzacją.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kabo9
bliżej chyba do tego pierwszego
uff... w takim razie playliste biegową muszę uzupełnić o Johny’ego Casha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
To że się pieta ściera znaczy tylko tyle że lądujesz bardziej lub mniej na pięcie. Szukaj butów neutralnych z dobrą amortyzacją.
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie miałem szansy dokończyć...
Drop z 10mm powinien być dla Ciebie odpowiedni

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wygooogluje się :) czyli w tym miesiącu zamiast czytnika e-booków nowe buty. Tylko jak o tym powiedzieć żonie. Przydałoby się je zakupić jakiś czas przed 26 żeby nie biec w nowych nie sprawdzonych butach
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc przy ułożeniu treningu dla początkującego z nadwagą

Następny temat

Poziom testosteronu - redukcja

WHEY premium