SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296454

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie, nie prawda.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ale gdzieś czytałem, że im dłużej się gotuje tym mniej białka pozostaje w jajku. Czy to prawda? Wtedy by wychodziło, że na miękko są "lepsze" :]

Na miękko są "lżej" strawne. Kwestie wartości odżywczych - bez różnicy.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
To prawda że węglowodany w całych migdałach ukrywają się w skórce? Jak się sparzy i ściągnie całą to można liczyć tak jak płatki migdałowe?

Zmieniony przez - FFagaMMA w dniu 2012-12-23 23:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
Jak zrobić dobry sos do ryżu? W miare tanio, szybko. Jakas torebka lub ze sloika?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
nie torebka, nie ze słoika - pomysłów szukaj w dziale, były przepisy na sosy.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1881
Macie jakieś pomysły na śniadanie przed treningiem? Chodzi o to że mam drugą zmianę i ćwiczę raz przez cały tydzień po śniadaniu. Płatki kukurydziane czy owsiane odpadają bo mi przez gardło nie przechodzą dlatego sugerowałbym potrawę z jajek (stosuję jajecznicę) ale również zjadłbym coś innego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1883 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21543
jakecznica z odrpbina ryzu ? platki owsiane w innej postaci np. plackach, omlet z ryzem i warzywami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
mi z rana podchodzi jedynie szejk z bulka lub właśnie omlet/placek - 80g płatków owsianych + 5 jaj + jakiś drzem na górę
nic innego nie przepchnę

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15424 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388414
rich piana wcinal jajecznice + owsiane, jak ci nie przechodzi przez gardlo to podjedz z ryzem/makaronem

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 226 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6158
Witam, mam takie pytanie, kupilem sobie dzisiaj steki z baraniny, ale w zasadzie nie wiem jak je przyrzadzic zeby byly dobre, jedyne co jest napisane na opakowaniu, to zeby smazyc 12-16 minut (dodam, ze smazenie to jedyna opcja jaka wchoodzi w rachube) Ale czy to mam czyms najpeirw natrzec, chociaz solai pieprzem, czy moze jakimis przyprawami ?
Smazyc na oliwie/oleju, na czym najlepiej ?

Spokojnie panowie, ja mam tego tylko w sumie jedna porcje, wystarcza te 2-3 przepisy...

Zmieniony przez - ZwT w dniu 2012-12-29 15:12:57

Raz Dwa Pięc Siedem

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium