SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295496

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Znacie jakis sposob na karmel low carb?
albo poprostu bez curku.
Narazie nie mam stewii, chodz na dniach kupie (w formie tabletek, bardziej mi pasuje) i problem polega na tym, ze jakbym chcial zrobic karmel to pewnie zuuzylbym wiekszosc ...

A apropo stewii, czy wieksza ilosc spozyta wciagu dnia dziala jakos negatywnie?
Przynam sie, ze odkad stawiam na slodziki, to sie nie chamuje i mimo redukcji wale ich tak by miec slodko w ryju, jedyna alternatywa to dla mnie na slodkosci( chodzi o slodkie herbaty
Czy czasem nie dzialam sobie na szkode? prosze o porady

kolejne pytanie, syrop ryzowy, czy polecacie?

dziekuje i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
ja robię placka z 4 jaj + 100g płatków owsianych zmielonych + inne
szczegółowo masz to rozpisane w moim dzienniku (w ostatnich dniach)

robię to na patelni ceramicznej całkiem beztłuszczowo i daje radę



KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 301 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2787
Dziekuje poszukaj, a jak wyglada btw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
anubis84
Z mąki nie zrobisz jednego wielkiego chyba że w piekarniku, jak dasz np 100g mąki do tego jaja i mleko to na patelni długo się bedzie robił i prędzej Ci się przypali niż zetnie, zobacz 50g mąki ze dwa jaja i tyle, nalesnik to nie bedzie prędzej jakiś placek.

Mi właśnie chodzi bardziej o omlet a nie o naleśniki taki jak się robi z płatków owsianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Kuba apetycznie to wyglada

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Chciałem dzisiaj kupić mąkę orkiszową.Poszedłem do Tesco i była ale spojrzałem w skład i było tam napisane gluten,zawiera śladowe ilości glutenu więc odłożyłem na półkę.Pytanie kupowac taką czy udać się do innego sklepu?Czy w każdej mące jest gluten?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3252 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22813
w większości przypadków będzie tak napisane ponieważ produkują inne mąki etc. w tej samej hali produkcyjnej , i żeby uniknąć sytuacji , że ktoś uczulony sięgnie po och produkty , zabezpieczają się właśnie takich wpisem . Myślę , że te mąki bio,eko itd mogą nie zawierać glutenu tylko , że zwróć uwagę w jakiej one są cenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
~Igor zawiera śladowe ilosci, mozliwe że na tej samej tasmie robia inne mąki i się moze coś dostac, chcesz to szukaj bezglutenowej.


~Igor nie pisałeś tego posta wczoraj bo mi się wyświetla 8min temu a ja go już wczoraj chyba widziałem ?


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-11-23 09:36:10

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
7 zł za 1kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
anubis84
~Igor zawiera śladowe ilosci, mozliwe że na tej samej tasmie robia inne mąki i się moze coś dostac, chcesz to szukaj bezglutenowej.


~Igor nie pisałeś tego posta wczoraj bo mi się wyświetla 8min temu a ja go już wczoraj chyba widziałem ?


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-11-23 09:36:10

Pisałem wczoraj ale w pojedyńczych pytaniach a tam to chyba nie pasuje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium