SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296867

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
2 ja daje całe, żółtko jest bardziej wartościowe niż białko, zawiera kwasy tłuszczowe w proporcji 1:1:1 dodatkowa zawiera lecytynę, człowiek trenujący na siłowni moze mieć podwyższony poziom cholesterolu.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2730 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78145
mam takie szybkie pytanie jak przygotować ćwiartke z kurczaka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Siemka,

Co proponujecie na drugi posiłek między śniadaniem a obiadem?
Jakiś węglowodanowy czy może białkowo-węglowodanowy?


Zmieniony przez - Karciarz w dniu 2013-02-27 15:21:37

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przecież je się zbilansowane posiłki zawierające i tłuszcze, i białko i węglowodany + warzywa. Wg takiej zasady powinno się komponować posiłki- no chyba że jest się na diecie typu LC..
A co polecam? Kanapki z indykiem z chleba razowego, placki owsiane- na słono lub słodko, sałatka z indykiem + razowiec w łapę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Po prostu nie mam pomysłu na posiłek.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
jesteś w dziale gdzie pomysłów jest kilkaset.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
zakupiłem 2 takie serki i nie na ma nich składu a w necie coś nie mogę znaleźć może macie jakieś dane ?



bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A tam nie ma skąłdu, pewnie zawinięty gdzieś pod papierkiem jest, często przez folię nie widać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 288 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5023
Otwarłem 2 i na jednym jest akurat ucięty papier ale zmieściła sie informacja .. tość tłuszczu min 16% czyli za tłusty troche.

Nastepnym razem kupie twaróg półtłusty.

bez masy nie ma kasy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6577
Czego się spodziewałeś po serku śmietankowym?
Jak patrzałam na tego typu wyroby to mają <10g białka i >15g tłuszczu na 100g produktu, także smacznego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium