SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295586

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lecytyna sojowa w proszku, emulgator, E 322, 1 kg kosztuje ok 260 zł. więc nie wiem czy jest sens. Jak wpiszesz to w google to się pojawi sklep, Zamiast tego bakali mozesz dodać czy jakieś otręby.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1358
A potrafisz zgadnąć czy dodanie lecytyna utwardzi "czekoladę"? Głównym składnikiem jest masło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
siema

moze nie ten temat ale jaki kupic blender, mialem jeden z "filipsa" ale sie rozdupcył, tzn dziala ale nie ma "siły" żeby obracac ostrzami, moze ktos wie jak to naprawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5337
macie jakies własne kompozycje przypraw do kurczaka? nie chodzi mi o gotowe mieszanki tylko własne pomysły bo przyprawa do gyrosa mi sie przejadła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
rav
macie jakies własne kompozycje przypraw do kurczaka? nie chodzi mi o gotowe mieszanki tylko własne pomysły bo przyprawa do gyrosa mi sie przejadła.


tymianek, czosnek, papryka

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
A jak tą czekoalde robisz, a moze ją w lodówce trzymaj.

qwert321 nie wiem czy opłacalne, może silnik trzeba przewinać lub szczotki wymienić ale z reguły obecne sprzęty sa tak robione by nie naprawiać tylko do kosz. Jak masz w pobliżu serwis co naprawia odkurzaczy itp to mozesz się zapytać.
Ja do kurczaka obecnie sól i pierz i warzywa pomidor bez skórki, cukinia.
https://www.sfd.pl/[LC]_Kokosowy_filet_z_kurczaka_z_ananasem-t890228.html
https://www.sfd.pl/kurczak_tikka_masala_lol-t558489.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
rav
macie jakies własne kompozycje przypraw do kurczaka? nie chodzi mi o gotowe mieszanki tylko własne pomysły bo przyprawa do gyrosa mi sie przejadła.
dużoooooooo kajen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4684
Zelmery - najlepsze blendery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9930 Napisanych postów 5612 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18329
curry,zioła prowansalskie,czosnek,papryka słodka i ostra.
Jeśli smażysz np kurczaka w kawałkach jak na gyrosa to super przyprawą jest świezy imbir mozna go pociąć na zapałki lub zetrzeć na tarce z takiego korzenia do pół kg kurczaka wystarczy 1-2 cm korzenia wkroić,daje super smak i zapach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 382
Wpadł mi dzisiaj w ręce olej kokosowy. Wszyscy znamy jego właściwości, natomiast chciałbym dowiedzieć się do czego go używacie? Wiadomo-smażenie, ale poza tym? Łychą ze słoika?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium