SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Porady w dziale Kuchnia Sfd - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania.

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 295537

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Z pokrojonych ziemniakow szybciej uciekaja witaminy. Wrzuc go w wiekszy garnek i gotuj w calosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1892
W jaki smacznysposób można przyrządzać krewetki? Z góry dziękuję

hardgainerus maximus!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
https://www.sfd.pl/[LC]Rozgrzewająca_zupa_krem_z_krewetkami_na_zimowe_wieczory.-t673000.html

podobno dobre, nie próbowałem

ja uważam że one same w sobie są smaczne, sparzyć minutę we wrzątku i szmać z sosem do owoców morza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 743
W jaki smaczny sposób można zjeść twaróg półtłusty?? Co myślicie o ananasie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
https://www.sfd.pl/[LC]_Łatwy_sernik_piekarnik_-t599744.html 
https://www.sfd.pl/[LC]_Serniczek_z_patelni_na_szybko-t598239.html 

ostatnio mój top-przepis to twaróg, jogurt naturalny, mała cebula drobno krojona, 2 ząbki czosnku, trochę soli, trochę pieprzu.

żona robi mix z koncentratem pomidorowym, ja nie przepadam za tym połączeniem

trzeba kombinować bo twaróg szybko się nudzi
proponuję też często zmieniać twarogi bo mają różne konsystencje i smaki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Dobra opcja jest tak jak pisze grrubas mieszanie. Ostatnio kupuje:

twarog poltlusty
twarog chudy
mozarelle
zolty ser

Nie ma bata, ze z takim zestawem (albo przynajmniej 2 z wyzej wymienionych produktow) posilek na noc bedzie nieprzyjemny. do tego doajemy warzywa i mozna jesc super smacznie i bez monotonii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 280
Zastanawiam się jakich używacie słodzików bo naczytałem się, że aspartam, który jest całkiem popularny nie jest dobrym rozwiązaniem, a nie orientuje się jakie słodziki są poza tym na rynku. Co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Splenda
ale nigdy nie widziałem tego u nas, może gdzieś w necie, albo ze stanów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 351
Krewetki najlepiej wcześniej zamarynuj w oliwie, chili, czosnku i odrobince sosu sojowego - odstaw na kilkanaście minut, po czym obsmaż na patelni teflonowej z każdej strony 2 minuty na b.dużym ogniu - będą chrupkie z zewnątrz i soczyste w środku :) Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 40 Wiek 12 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1628
Jeżeli na ostatni posiłek mam naleśniki, to z czym je najlepiej spożywać? Jest to równocześnie posiłek po treningowy. Ser biały odpada, bo już jest w tym dniu w bilansie. Proszę o propozycję.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wysokobiałkowe leczo

Następny temat

Naleśniki z cycem kuraka

WHEY premium